Skocz do zawartości

Szkolenie O Podróżowaniu Za Darmo


FlyAway

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Lubicie podróże? Chcecie się dowiedzieć jak podróżować za darmo?


Możecie stać się uczestnikami szkolenia dotyczącego tego, jak podróżować i nie płacić za nocleg, transport czy wyżywienie. Odbędzie się ono 1 kwietnia 2014 roku w formie internetowego spotkania w formule webinaru. Szkolenie poprowadzi Władysław Labuda. Więcej informacji na stronie:



Dodatkowo dzielimy się z Wami najnowysz filmikiem z podróży! :)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odbędzie się ono 1 kwietnia 2014 roku" Chyba nawet wiem dlaczego 1 kwietnia :)

"jak podróżować i nie płacić za nocleg, transport czy wyżywienie" - właściwie do na wszystko jest sposób.Podróżować można zaryzykować na gapę ,spać można na ławce w parku a żywić w restauracjach zwyczajnie nie płacąc za jedzenie po konsumpcji .Tylko trzeba szybko biegać :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odbędzie się ono 1 kwietnia 2014 roku" Chyba nawet wiem dlaczego 1 kwietnia :)

"jak podróżować i nie płacić za nocleg, transport czy wyżywienie" - właściwie do na wszystko jest sposób.Podróżować można zaryzykować na gapę ,spać można na ławce w parku a żywić w restauracjach zwyczajnie nie płacąc za jedzenie po konsumpcji .Tylko trzeba szybko biegać :):):)

jak grzybów w lesie nazbierasz to tez sie za darmo najesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się odowłać do wszystkich powyższych postów. :) Po pierwsze, pieniądze zbierane są na przewodnik i film dokumentalny "Jak podróżować za darmo", które powstaną dopiero po zakończonej podróży. Jeżeli chodzi o moje podróże " za darmo ", to jednym z moich sposobów jest odrabianie pieniędzy za udzieloną pomoc np. nocleg, wyżywienie itp. Uważam, że taki sposób pozwola na lepsze poznanie społeczności, zawiązanie przyjaźni i spędzenie nie zapomnianych chwil w najdalszych zakątkach świata. Na prawdę warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...