Skocz do zawartości

Zielona Karta Wziąż Nie Przyszła - 110 Dni


dbdariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ile może trwać maksymalnie przesłanie zielonej karty po przylocie do USA? W paszporcie mi wbili pieczątke na lotnisku z numerem zielonej karty i kazali czekać. Czy można gdzieś sprawdzić na jakim czy już została wysłana czy może zadzwonić gdzieś?

Maja czas do 12 miesiecy aby wyslac karte. Czy kazali Ci zrobic oplate po wlocie do Stanow? Jesli tak, to dopoki jej nie zrobisz, karty nie dostaniesz.

Generalnie karta przychodzi do 45 dni po wlocie listem rejestrowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja przyleciałem do USA już trochę lat temu to karty przyszły w ciągu 30 dni dla całej rodziny i to zwykłym listem .Listonosz wrzucił karty do skrzynki takiej do której każdy ma dostęp przed domem i praktycznie każdy mógłby sobie te przesyłki wyciągnąć .Identycznie później wysłali mi paszporty amerykańskie .To niesamowite jak beztrosko traktuje się w USA tego rodzaju przesyłki z tak ważnymi dokumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja przyleciałem do USA już trochę lat temu to karty przyszły w ciągu 30 dni dla całej rodziny i to zwykłym listem .Listonosz wrzucił karty do skrzynki takiej do której każdy ma dostęp przed domem i praktycznie każdy mógłby sobie te przesyłki wyciągnąć .Identycznie później wysłali mi paszporty amerykańskie .To niesamowite jak beztrosko traktuje się w USA tego rodzaju przesyłki z tak ważnymi dokumentami.

Popatrz na to z drugiej strony.

To niesamowite jakim zaufaniem darzy sie poczte.

ps. grzebanie w czyjejs skrzynce pocztowej to przestepstwo federalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...