Skocz do zawartości

Uscis Opłata 165$ Przed Wylotem Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

A czy moz ktos powiedziec jak wcześnie mozna zaplacic za ta karte.Chodzi mi i to ze wylatuje w marcu i jestem ciekaw czy jak zaplaciclbym teraz to czy karta tam przyjdzie i bedzie czekac na mnie(ojciec wyciągnie ze skrzynki) czy przyjdzie ona dopiero po "entry to Usa"?

Pozdrawiam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
29 minut temu, rekin07 napisał:

A czy moz ktos powiedziec jak wcześnie mozna zaplacic za ta karte.Chodzi mi i to ze wylatuje w marcu i jestem ciekaw czy jak zaplaciclbym teraz to czy karta tam przyjdzie i bedzie czekac na mnie(ojciec wyciągnie ze skrzynki) czy przyjdzie ona dopiero po "entry to Usa"?

Pozdrawiam wszystkich. 

Nic nie przyjdzie bo dopoki nie przekroczysz granicy to nie jestes rezydentem, masz tylko wize w paszporcie i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wlasnie o to mi chodzilo.Czyli najlepiej to zrobic przed samym wyjazdem.Poprostu chodzilo mi o to czy jest jakis sposob zeby nie czekać tyle po przyjeździe na zieloną kartę. Moze dobrze jest zaplacic z 3 tyg przed wyjazdem tyle ze chyba nie zaczną jej robic dopóki nie wjedzie sie do Us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
7 minut temu, MarianCz123! napisał:

Witam,

Mam pytanie, jaka jest aktualnie opłata za Zieloną Kartę? Ta, którą trzeba opłacić tuż przed lub po pierwszym przekroczeniu granicy?

Z góry dziękuję za informację.

Pozdrawiam

Jest to teraz 220 dol US

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...