Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie żebym pochwaliła zachowanie Anfisy, ale ona się z niczym nie kryje i jak sama stwierdziła była szczera od poczatku a Jorge duzo jej naobiecywał. To on sie zachowuje jak jakis desperat, martwi sie ze zostanie sam w chorobie itp, jak jest sam na sam z operatorami zwierza sie ze ma tego dosc, ze jest psychicznie wykończony a w momencie jak do akcji wkracza Anfisa ten zachowuje sie jak piesek, zero asertywności i jaj ma ten gość, liczy ze ona sie zmieni, ale ona ma jasno postawione priorytety i on o tym wiedział od poczatku. Mam wrażenie ze jakby go walnęła cegła w głowę on nadal by nie zmądrzał. Oboje siebie warci, ten związek nie przetrwa do jej przedłużenia wizy.

Danielle i Mohammed takze oboje siebie warci. Obawiam sie ze ona moze byc lekko upośledzona. On stara sie teraz jak najbardziej oczyścić swoje dobre imię, ale juz tak sam sie ośmiesza i jest tak perfidny ze tylko sie pogrąża. Ona tylko płacze i mu grozi ale jakby tylko sie do niej uśmiechnął to wróciłaby do niego albo nadal go nachodziła. 

Alla i Matt tez sa dziwni. On desperat chcący po prostu następna zonę, ona desperatka w pogoni za lepszym życiem, co bedzie to bedzie. 

Nicole bez komentarza. Rozwalil mnie jej tekst: nie wiem jak to zrobię ale zdobędę ta wize k1 choćby nie wiem co. Kurde, do tej dziewczyny nie dociera ze musi miec sponsora i innej drogi nie ma, nie mysli o swoim dziecku a jej "narzeczony" w ogole przestał sie odzywać z tego co zrozumiałam. Wszyscy jej tłuką do głowy ze to bez sensu, ona sama to przyznaje, ale dalej w to brnie. Następna Danielle.

Shanelle i Pedro. Ona strasznie dziecinna, boi sie reakcji mamusi i tatusia na slub, dlatego czeka z poinformowaniem ich do ostatniego tygodnia ważności wizy i robi sie jeszcze gorzej niz gdyby o wszystkim powiedziała od razu. Całe zło spada na biednego Pedro który po angielsku tylko "be i me". Co ona sobie myślała, co oni myśleli, chciała miec slub jak z bajki nie mając nawet pracy, bez mówienia rodzicom, bez wsparcia. Myślała ze wszytsko sie "jakos" ułoży. No i w sumie jakos to było, tylko jak? Oglądając ich wątek czułam lekkie zażenowanie. Pedro wydaje sie w porządku i ma raczej czyste imtencje. Dobrze jej powiedział, ze cała ta drama jest przez nia i brak zaufania do niego, bo on biedny nawet nie mógł sie pokazać z dobrej strony bo nie umiał, a ona cała wine i odpowiedzialność zwaliła na niego, nawet kazała mu poinformować jej rodziców o ich planach, kiedy ten zdania po angielsku sklecić nie potrafi ;) 

 

jednym słowem komedia i tragedia w jednym, ale uwielbiam ten serial :P czasem warto sie odmóżdżyc, chociaż moj chłopak wychodzi z domu jak to oglądam, dlatego nagrywam i oglądam jak go nie ma, bo oglądanie tego z nim to horror. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Nie żebym pochwaliła zachowanie Anfisy, ale ona się z niczym nie kryje i jak sama stwierdziła była szczera od poczatku a Jorge duzo jej naobiecywał. To on sie zachowuje jak jakis desperat, martwi sie ze zostanie sam w chorobie itp, jak jest sam na sam z operatorami zwierza sie ze ma tego dosc, ze jest psychicznie wykończony a w momencie jak do akcji wkracza Anfisa ten zachowuje sie jak piesek, zero asertywności i jaj ma ten gość, liczy ze ona sie zmieni, ale ona ma jasno postawione priorytety i on o tym wiedział od poczatku. Mam wrażenie ze jakby go walnęła cegła w głowę on nadal by nie zmądrzał. Oboje siebie warci, ten związek nie przetrwa do jej przedłużenia wizy.

 

Nikomu chyba nie jest szkoda tego kolesia. Podziwiam samoocene tej panny, bo jest brzydka jak noc. Widzialem jej zdjecia sprzed operacji i tak czy siak sie kwalifikowala do korekty. 

Ci co ogladaja na zywo, polecam z twitterem. Komentarze sa chyba lepsze niz sam program. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
27 minutes ago, Patipitts said:

Ja oglądam! Teraz jest happily ever after, ale juz jestem zmęczona sezonem, wszytsko jest ustawione i widać ze dramy sa wyreżyserowane. Czekam na nowy sezon ;) fajny odmozdzacz ;) 

Tak, meczacy jest ten sezon, juz mam dosyc wszystkich. Widzialas nowa kobiete, 42 lata i ma narzeczonego z amsterdamu co ma 24 lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...