Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 7/21/2017 o 02:36, Roelka napisał:

Ja nie jestem w stanie tego oglądać. Dla mnie jest to taki cringe że aż się czuje niekomfortowo. :P

Co ty, fajnie sie odmozdza czlowiek na tym ;)

Tez sie nie moge doczekac nowego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, RobertNYc said:

A w sumie sama to na siebie ściągnęła. Zachciało sie starej babie młodego gówniarza.

Muhamed zachowuje sie jak 40letni facet, a ma tylko 28 lat. Pod tym wzgledem pasuja do siebie ;)

A jak 50letni Mark mial 20letnia zone? To tez dosyc dziwne jest. Szczegolnie ze jego zona jest rok mlodsza od jego corki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogladacie? Co mslicie o nowych parach? Najlepszy jest ten chlopak co jedzie do srodka Amazon. Wyglada na taka ofiare z wlosami mamy.. Wyczytalam, ze pare lat temu byl w wiezieniu za podpalenie i ze zlamal restraining order i tez byl w tarapatach. Same atrakcje, moze nawet lepsze niz Mohamed!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

ludzie - ogladacie nowy sezon ? wczoraj wystrtowal !

w szczegolnosci interesuje mnie histoia kobiety ktora poleciala do Nigerii do 2x mlodszego chlopaka....[ pokazuja pokoj tego kelsia, a tam na stole postawiony portret Trumpa]. Chlopak ten chce byc w przyszlosci biznesmenem w USA. Jego koledzy mowia, ze randkuje babcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...