Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, Paulina_89 napisał:

Jorge od Anfisy dostal wyrok na 2.5 roku ... nie powiem, zal mi go. A za co? Mial samochod przeladowany trawa i ktos go podkablowal... btw. nie ta trawa co ogrodnik kosi, tylko ta trawa, ktora kosi ogrodnika :P 

Zawiasy? Czy idzie do pierdla? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paulina_89 napisał:

Jorge od Anfisy dostal wyrok na 2.5 roku ... nie powiem, zal mi go. A za co? Mial samochod przeladowany trawa i ktos go podkablowal... btw. nie ta trawa co ogrodnik kosi, tylko ta trawa, ktora kosi ogrodnika :P 

To musi być jakaś stara, nieaktualna historia, gdyż od stycznia 2018 roku marycha jest wpełni legalna w Kalifornii (gdzie Jorge mieszka i prowadzi swój business).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RobertNYc napisał:

To musi być jakaś stara, nieaktualna historia, gdyż od stycznia 2018 roku marycha jest wpełni legalna w Kalifornii (gdzie Jorge mieszka i prowadzi swój business).

Jasne, tyle ze nie jest legalna na poziomie federalnym (szczegolow historii nie znam ale wszystko zalezy do kogo go podkablowali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE oni go z tego co wiem złapali poza granicami Californi, zdaje sie ze w AR.

 

Edit:

tak, nie myliłam sie.

http://www.tmz.com/2018/09/08/90-day-fiance-jorge-nava-sentenced-weed-bust-wife-staying/

Juz siedzi w pierdlu, Anfisa o tym mówiła na YouTube juz jakis czas temu. Proszę sie nie pultac, ze tmz, wg zony jorga oni jako jedyni zrobili z nim wywiad i napisali tak jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Patipitts napisał:

ALE oni go z tego co wiem złapali poza granicami Californi, zdaje sie ze w AR.

 

Edit:

tak, nie myliłam sie.

http://www.tmz.com/2018/09/08/90-day-fiance-jorge-nava-sentenced-weed-bust-wife-staying/

Juz siedzi w pierdlu, Anfisa o tym mówiła na YouTube juz jakis czas temu. Proszę sie nie pultac, ze tmz, wg zony jorga oni jako jedyni zrobili z nim wywiad i napisali tak jaka jest prawda.

Z tego co tam piszą, wynika ze i tak miał sporo szczęścia, bo za próbę sprzedaży 293 funtów marychy max wyrok to mógł być 24 lata.

Chłopisko widocznie musi byc zdesperowany i za wszelką chce zatrzymać przy sobie tą ruską maszkarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...