Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.09.2018 o 13:57, ilon napisał:

Musza dziewczyny na nastepny raz pamietac coby rzucic przescieradlo z tylu jakies zeby zakryc caly background :D 

A co jak ktos rozpozna przescieradlo?! ;) jk 

Zabawne ze ktos tak sie wypiera faktow, ktore da sie latwo sprawdzic. Jak chce sie klamac to tez trzeba miec do tego leb. Nawet jesli byla cam girl, to co takiego? Kazdy orze jak moze na swoj lajfstajl;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I tak najbardziej irytujacy jest ten koles z Kentucky, ktory sobie ta 150 milionow lat mlodsza Tajke sprowadzil lol Bredzi, ze pracy nie moze znalezc i pozycza kase, a ci jego znajomi tylko go pograzaja wyreczajac go. Ja znalazlam prace tu w ciagu 3 tygodni i zdazylam ja nawet zmienic, a oddzwonili do mnie z kazdego miejsca gdzie aplikowalam. Wiec nie wiem czego on wielce “szuka” ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Paulina_89 napisał:

 Ja znalazlam prace tu w ciagu 3 tygodni i zdazylam ja nawet zmienic, a oddzwonili do mnie z kazdego miejsca gdzie aplikowalam. Wiec nie wiem czego on wielce “szuka” ... :P

Musisz wziąć pod uwagę fakt ze facet jest 2 razy starszy od ciebie. Komuś w jego wieku jest dużo trudniej znaleźć odpowiednią pracę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RobertNYc napisał:

Musisz wziąć pod uwagę fakt ze facet jest 2 razy starszy od ciebie. Komuś w jego wieku jest dużo trudniej znaleźć odpowiednią pracę.

 

Czasem trudno powiedziec co przewaza. Ja mam Bachelor’s Degree, on ma Master’s i tez powinien miec 30 lat wiecej doswiadczenia niz ja. Fakt ze jest zapasiony tez mu nie pomaga. Ale sa miejsca, ktore by go spokojnie przyjely do pracy. Niestety problem w tym ze jak on sam powiedzial, on Master’s i nie bedzie pracowal za 12 dolarow na godzine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paulina_89 napisał:

Czasem trudno powiedziec co przewaza. Ja mam Bachelor’s Degree, on ma Master’s i tez powinien miec 30 lat wiecej doswiadczenia niz ja. Fakt ze jest zapasiony tez mu nie pomaga. Ale sa miejsca, ktore by go spokojnie przyjely do pracy. Niestety problem w tym ze jak on sam powiedzial, on Master’s i nie bedzie pracowal za 12 dolarow na godzine. 

I co w tym niewłaściwego? Mi tez by się nie chciało iść do pracy za $12/h. Nie po to przyjechałem do tego kraju.

to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RobertNYc napisał:

I co w tym niewłaściwego? Mi tez by się nie chciało iść do pracy za $12/h. Nie po to przyjechałem do tego kraju.

to

widzisz... polacy na konstrakszyn co przylecieli na turystycznych sa w stanie za taka stawke robic...to sie dzieje...a polonijni pseudo wlasciciele firm dalej to oraz ich wykorzstuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RobertNYc napisał:

I co w tym niewłaściwego? Mi tez by się nie chciało iść do pracy za $12/h. Nie po to przyjechałem do tego kraju.

to

Czyli lepiej pozyczac od znajomych? Nie widze nic szkodliwego w podjeciu pracy za $12 kiedy nie ma nic lepszego. Zawsze to szansa na awans, wykazanie sie, zdobycie znajomosci, ktore moga sie przydac nawet sam nie wiesz kiedy. W mojej poprzedniej pracy zaczynalam od najnizszego stanowiska i najmniej platnego, a ze bylam punktualna, pracowita, szybko chlonelam wiedze i przykladalam sie do swojej pracy, to kiedy zwolnila sie posada naszego managera, chcieli mnie na to miejsce wsadzic, ale ja juz mialam nagrane cos innego, co bardziej odpowiadalo moim zainteresowaniom. Czasem trzeba przepekac ten okres przejsciowy z nizsza stawka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...