Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RobertNYc napisał:

$12/h w NYC to minimum wage. Moim zdaniem to wstyd pracować za taką stawkę. Wpełni rozumiem tego gościa.

 

Ale on nie jest w NYC. Moim zdaniem wstydem jest pozyczac kase od znajomych i rodziny. Wolalabym sprzatac psie kupy za 10 na godzine niz byc takim obciazeniem dla rodziny i znajomych. Ale to ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, pelasia napisał:

Ale nie wstyd pozyczac od znajomych? Jak sie nie ma nic to od czegoś trzeba zacząć a nie siedzieć na tyłku i czekać aż z nieba spadnie... 

Niektorzy czekaja cale zycie na to by zostac CEO ;)  Nigdy nie zostaja, bo zamiast cos robic, czekaja . Tak jak David lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilya_ napisał:

laski co lataja do arabskich krajow sa najlepsze...

pare lat temu mlode polski / a moze i teraz tez tak jest lataly za turasami i egipcjaninami...bo wiadomo..ciemniejszy ladnijeszy...

Nie wiem czy ciemniejszy ladniejszy haha Kwestia gustu, ale wolalabym Latynosa jak juz, bo sa kulturowo nam blizsi niz panowie czy panie z Afryki ;) Tej calej Nicole jest bardzo trudno sie odnalezc w Maroko, a i tez wydaje sie bardzo niedojrzala i nieodpowiedzialna na taka zmiane. Zgrzyt za zgrzytem w tym ich zwiazku. Pewnie to wkrotce padnie. Zwlaszcza ze temu Azanowi podoba sie tylko w 55% (jesli dobrze pamietam) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.10.2018 o 21:27, margherita_s napisał:

Dziś pierwszy odcinek nowego sezonu! Oglądam! :D

I co myslisz? Wydaje mi sie, ze standardowy motyw przewodni to rozczarowanie panienek, ze jednak przyszly maz nie sypie dolarami na prawo i lewo ;) Jedna marzyla o wiekszym domu, druga kupowala ciuszki dla dziecka bez patrzenia na metki z cena, a rodzina trzeciej martwi sie, ze jej maz nie bedzie jej rozpieszczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Paulina_89 napisał:

I co myslisz? Wydaje mi sie, ze standardowy motyw przewodni to rozczarowanie panienek, ze jednak przyszly maz nie sypie dolarami na prawo i lewo ;) Jedna marzyla o wiekszym domu, druga kupowala ciuszki dla dziecka bez patrzenia na metki z cena, a rodzina trzeciej martwi sie, ze jej maz nie bedzie jej rozpieszczal.

A mój 62 letni sąsiad kupił swojej nowej filipinskiej żonie nowiuska  Camry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Paulina_89 napisał:

I co myslisz? Wydaje mi sie, ze standardowy motyw przewodni to rozczarowanie panienek, ze jednak przyszly maz nie sypie dolarami na prawo i lewo ;) Jedna marzyla o wiekszym domu, druga kupowala ciuszki dla dziecka bez patrzenia na metki z cena, a rodzina trzeciej martwi sie, ze jej maz nie bedzie jej rozpieszczal.

Jak zwykle czekam z niecierpliwoscia na niedzielny wieczor! Ku rozczarowaniu mojego meza, ktory nie moze ogladac swojego ukochanego footballu :D 
Ta dziewczyna z Brazylii rzeczywiscie ma nierealne wyobrazenie o Amerykanach. Natomiast jesli chodzi o Rosjanke, to przeliczylam na $, ile zaplacili za te wszystkie rzeczy kupione dla dziecka i bylo to $136. Nie wydaje mi sie, zeby bylo to zbyt duzo, zwlaszcza ze kupili sporo rzeczy.
Ach, jeszcze jest ta babka z Azji, ktora nie wiem po co tu przyleciala, skoro tam miala wlasne kucharki i sluzbe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 14:32, Paulina_89 napisał:

I tak najbardziej irytujacy jest ten koles z Kentucky, ktory sobie ta 150 milionow lat mlodsza Tajke sprowadzil lol Bredzi, ze pracy nie moze znalezc i pozycza kase, a ci jego znajomi tylko go pograzaja wyreczajac go. Ja znalazlam prace tu w ciagu 3 tygodni i zdazylam ja nawet zmienic, a oddzwonili do mnie z kazdego miejsca gdzie aplikowalam. Wiec nie wiem czego on wielce “szuka” ... :P

Big News! Z tego co wyczytałem-stało sie coś co wydawało się prawie niemożliwe-David Toborowsky w końcu znalazł pracę! Unbelievable!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, margherita_s napisał:

Jak zwykle czekam z niecierpliwoscia na niedzielny wieczor! Ku rozczarowaniu mojego meza, ktory nie moze ogladac swojego ukochanego footballu :D 
Ta dziewczyna z Brazylii rzeczywiscie ma nierealne wyobrazenie o Amerykanach. Natomiast jesli chodzi o Rosjanke, to przeliczylam na $, ile zaplacili za te wszystkie rzeczy kupione dla dziecka i bylo to $136. Nie wydaje mi sie, zeby bylo to zbyt duzo, zwlaszcza ze kupili sporo rzeczy.
Ach, jeszcze jest ta babka z Azji, ktora nie wiem po co tu przyleciala, skoro tam miala wlasne kucharki i sluzbe... :)

Nie wiem czego ta Brazylijka sie spodziewala, ale nie ukrywala swojego rozczarowania. Fakt faktem, ze kwiaty byloby milo dostac na powitanie :P ale o ile uwazam tego goscia za totalnego nieudacznika, o tyle zal mi jego mamy. Mimo, ze go tak wychowala jak wychowala, to uwazam ze nie zasluzla sobie na takie komentarze ze strony wybranki synusia... widac, ze ja bardzo bolaly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...