Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ilon napisał:

Za darmo? Tzn, mam firesticka, ale moge TLC apke sciagnac i ogladac za free? 

Sciagnij aplikacje Mobdro. Tam masz kanaly za free, na zywo. Jakosc nie zawsze jest powalajaca, ale w koncu za darmo. Apka TLC tez jest, ale nie ma opcji ogladania na zywo, tylko pozniej mozesz obejrzec to, co juz lecialo wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, ilon napisał:

Ja przylecialam na narzeczenskiej w listopadzie, AOSa razem z work permitem wyslalam pod koniec grudnia i pozwolenie dostalam dopiero ostatniego marca. Wiec przez kilka miesiecy bylam utrzymanka na wakacjach :P 

bo ja wlasnie widze, ze fajna ta wiza narzeczenska...przylatujesz sobie, imprezki, bajlango, spisz do ktorej chcesz, zwiedzasz...90 day fiance doskonale to pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, margherita_s napisał:

A mnie się podoba! Trochę odmóżdża, rzeczywiscie, ale z kilkoma uczestnikami trochę się nawet utożsamiam (np. w tym sezonie jest dziewczyna z Meksyku, która zostawiła rodzinę, przyjaciół, w US czuje się samotna - to ja sprzed roku :) ). Poza tym, ten show jest zabawny, dla mnie idealny na niedzielny wieczór :) 

ja sobie nagrywam, a potem przewijam...

caly show trwa 2h wedlug TLC minus reklamy minus powtarzanie scen to zostaje jakies 60-70 minut programu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ilya_ napisał:

ja sobie nagrywam, a potem przewijam...

caly show trwa 2h wedlug TLC minus reklamy minus powtarzanie scen to zostaje jakies 60-70 minut programu....

To prawda. Reklamy co jakies 15 minut, troche to irytujace, ale jakos sie juz przyzwyczailam do niedzielnych wieczorow z 90 day :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ilya_ napisał:

bo ja wlasnie widze, ze fajna ta wiza narzeczenska...przylatujesz sobie, imprezki, bajlango, spisz do ktorej chcesz, zwiedzasz...90 day fiance doskonale to pokazuje...

No imprezka konkret. Ja na mojej narzeczenskiej kupilam sobie pieska wiec caly ten okres mogliby mnie kamerowac jak trenuje swoja Betinke. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Paulina_89 napisał:

Leida od Erica sie wygadala, ze zmusza sie do slubu z nim zeby miec w Stanach szanse na rozwoj w medical field. Nie wiem czemu ten koles jeszcze sie ludzi, ale chyba nie mysli ta czescia ciala, ktora sluzy do myslenia.

Od poczatku wiedziałam, że taki jest jej cel. Dodatkowo, mysle, ze jej rodzina zaplaciła Erikowi za ślub z Leidą, żeby ta mogła dostac GC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest tragiczna. O ile ta historia nie jest prawidziwa tylko wyreżyserowana na potrzeby programu, to jakbym była na miejscu Tashy zerwałabym kontakty z ojcem, żaden rodzic nie powinien w taki sposób traktować swojego dziecka. Co musi w sobie miec ta diablica zeby tak omamić gościa aby swoja własna córkę wyrzucił z domu aby jego przyszły pasierb mógł sobie wziąć jej pokój :/ moi rodzice trzymają moj pokój nawet do tej pory chociaż wyprowadziłam sie z domu wiele lat temu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Paulina_89 napisał:

Leida od Erica sie wygadala, ze zmusza sie do slubu z nim zeby miec w Stanach szanse na rozwoj w medical field. Nie wiem czemu ten koles jeszcze sie ludzi, ale chyba nie mysli ta czescia ciala, ktora sluzy do myslenia.

 

4 godziny temu, margherita_s napisał:

Od poczatku wiedziałam, że taki jest jej cel. Dodatkowo, mysle, ze jej rodzina zaplaciła Erikowi za ślub z Leidą, żeby ta mogła dostac GC. 

 

1 godzinę temu, Patipitts napisał:

Ona jest tragiczna. O ile ta historia nie jest prawidziwa tylko wyreżyserowana na potrzeby programu, to jakbym była na miejscu Tashy zerwałabym kontakty z ojcem, żaden rodzic nie powinien w taki sposób traktować swojego dziecka. Co musi w sobie miec ta diablica zeby tak omamić gościa aby swoja własna córkę wyrzucił z domu aby jego przyszły pasierb mógł sobie wziąć jej pokój :/ moi rodzice trzymają moj pokój nawet do tej pory chociaż wyprowadziłam sie z domu wiele lat temu! 

 

jezeli chcecie popsuc sobie caly show to w linku ponizej jest instagram tej laski [bedziecie mogli wiedziec co sie dzieje juz teraz u niej oraz jak toczy sie ich wspolna patologia]: 

jezeli chcecie polegac dalej na 90 day fiance show to polecam nie klikac

https://www.instagram.com/_aicohen/?hl=en

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patipitts napisał:

Ona jest tragiczna. O ile ta historia nie jest prawidziwa tylko wyreżyserowana na potrzeby programu, to jakbym była na miejscu Tashy zerwałabym kontakty z ojcem, żaden rodzic nie powinien w taki sposób traktować swojego dziecka. Co musi w sobie miec ta diablica zeby tak omamić gościa aby swoja własna córkę wyrzucił z domu aby jego przyszły pasierb mógł sobie wziąć jej pokój :/ moi rodzice trzymają moj pokój nawet do tej pory chociaż wyprowadziłam sie z domu wiele lat temu! 

wiele rzeczy na TLC trzeba traktowac z przymruzeniem oka. Historie sa nakrecane aby nabijac ogladalnosc i zainteresowanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...