Skocz do zawartości

Recommended Posts

41 minut temu, ilon napisał:

Za darmo? Tzn, mam firesticka, ale moge TLC apke sciagnac i ogladac za free? 

Sciagnij aplikacje Mobdro. Tam masz kanaly za free, na zywo. Jakosc nie zawsze jest powalajaca, ale w koncu za darmo. Apka TLC tez jest, ale nie ma opcji ogladania na zywo, tylko pozniej mozesz obejrzec to, co juz lecialo wczesniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Ja przylecialam na narzeczenskiej w listopadzie, AOSa razem z work permitem wyslalam pod koniec grudnia i pozwolenie dostalam dopiero ostatniego marca. Wiec przez kilka miesiecy bylam utrzymanka na wakacjach :P 

bo ja wlasnie widze, ze fajna ta wiza narzeczenska...przylatujesz sobie, imprezki, bajlango, spisz do ktorej chcesz, zwiedzasz...90 day fiance doskonale to pokazuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, margherita_s napisał:

A mnie się podoba! Trochę odmóżdża, rzeczywiscie, ale z kilkoma uczestnikami trochę się nawet utożsamiam (np. w tym sezonie jest dziewczyna z Meksyku, która zostawiła rodzinę, przyjaciół, w US czuje się samotna - to ja sprzed roku :) ). Poza tym, ten show jest zabawny, dla mnie idealny na niedzielny wieczór :) 

ja sobie nagrywam, a potem przewijam...

caly show trwa 2h wedlug TLC minus reklamy minus powtarzanie scen to zostaje jakies 60-70 minut programu....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 godzin temu, ilya_ napisał:

ja sobie nagrywam, a potem przewijam...

caly show trwa 2h wedlug TLC minus reklamy minus powtarzanie scen to zostaje jakies 60-70 minut programu....

To prawda. Reklamy co jakies 15 minut, troche to irytujace, ale jakos sie juz przyzwyczailam do niedzielnych wieczorow z 90 day :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, ilya_ napisał:

bo ja wlasnie widze, ze fajna ta wiza narzeczenska...przylatujesz sobie, imprezki, bajlango, spisz do ktorej chcesz, zwiedzasz...90 day fiance doskonale to pokazuje...

No imprezka konkret. Ja na mojej narzeczenskiej kupilam sobie pieska wiec caly ten okres mogliby mnie kamerowac jak trenuje swoja Betinke. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz