Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niedlugo chyba kazdy uczestnik tego sezonu bedzie mial swoje gofundme. Larrisa na prawnikow i nowy start, Steven na dzieciaka. Ashley na medical expenses. Jak myslicie, kto bedzie nastepny i na co bedzie zbieral hajsy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

45 minut temu, ilon napisał:

Niedlugo chyba kazdy uczestnik tego sezonu bedzie mial swoje gofundme. Larrisa na prawnikow i nowy start, Steven na dzieciaka. Ashley na medical expenses. Jak myslicie, kto bedzie nastepny i na co bedzie zbieral hajsy? 

Ja, ja!

Lodowka odmowila wspolpracy! Pare innych, kosztownych potrzeb tez mam.....:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, ilon napisał:

korzystaja z tego, ze sa popularni. 

to be honest - nie wiem czy LArissa sie odnajdzie w usa ze swoimi wymogami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 15.01.2019 o 16:22, ilon napisał:

A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, RobertNYc napisał:

A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?

W Polsce bezdomni rozdaja luksusowe samochody w prezencie, sprobuj gdzies pod kosciolem :) 

• Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozdają ale tylko pod jednym słusznym kościołem i jednemu słusznemu duchownemu. Takie cuda tylko w Toruniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, ilon napisał:

W Polsce bezdomni rozdaja luksusowe samochody w prezencie, sprobuj gdzies pod kosciolem :) 

Ale od bezdomnych, to tylko Wieśwageny można dostać, a ja to mam ździebko wyższe aspiracje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale z tego co mi wiadomo to Ash nigdy nie wyslala papierow zeby Jay dostal staly pobyt wiec co oni tam chrzania w opisie z pytaniem czy on zostanie w US czy wroci skad sie przyblakal? No chyba ze chodzi im o pobyt nielegalny lub szybkie znalezienie kolejnej naiwniary. Choc po takiej reklamie jaka sobie zrobil w tym show to nie wiem czy ktoras by sie pokusila o slub, lol moze swingerka;)

ps. Zauwazylam, ze zwiazki w 90 day gdzie kobieta jest starsza od meza zazwyczaj sie rozpadaja. 

Edytowane przez Paulina_89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach