Jump to content

Recommended Posts

• Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W Polsce bezdomni rozdaja luksusowe samochody w prezencie, sprobuj gdzies pod kosciolem  

Ale nie wstyd pozyczac od znajomych? Jak sie nie ma nic to od czegoś trzeba zacząć a nie siedzieć na tyłku i czekać aż z nieba spadnie... 

Czyli lepiej pozyczac od znajomych? Nie widze nic szkodliwego w podjeciu pracy za $12 kiedy nie ma nic lepszego. Zawsze to szansa na awans, wykazanie sie, zdobycie znajomosci, ktore moga sie przydac n

Posted Images

• 2 months later...

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

• 1 month later...
On 6/11/2019 at 2:34 AM, margherita_s said:

Ogladacie nowe 90 Day: The Other Way? O Amerykanach, ktorzy dla milosci przeprowadzili sie za granice? Juz dzis 2 odcinek.

He, he, właśnie dostałam zaproszenie od castingowca (na Messenger) :D. Ale nie skorzystam - poza wszystkim mój Amerykanin to naturalizowany Polak, więc całe story jest pozbawione tego dreszczyka związanego z przeprowadzką do nowego. "dzikiego" kraju ;)

12 minutes ago, Zuza007 said:

He, he, właśnie dostałam zaproszenie od castingowca (na Messenger) :D. Ale nie skorzystam - poza wszystkim mój Amerykanin to naturalizowany Polak, więc całe story jest pozbawione tego dreszczyka związanego z przeprowadzką do nowego. "dzikiego" kraju ;)

Wyprodukujcie jakies drama - rzucanie krzeslami w siebie czy cos - oni na to licza ;-) A na pewno jakas kasa wpadnie :)

1 hour ago, Zuza007 said:

Ej, reprezentowalibyscie Polske. :D

Nie ogladam 90 Day - byla tam kiedys jaks polska para?

@kzielu Ciekawa jestem ile placa za udzial. :p

Kiedyś czytałem, że $1.5k za odcinek + $5k-$10k (w zależności jaką dramę zaprezentowaliście w show) za ostatni odcinek (Live show) - czyli za cały sezon pewnie z $20k-$25k. Ale jak się sprawdzisz to zapraszają do sequela wtedy podwajają stawki. Stąd niepracująca baristka z Florydy lata bez problemu do Maroka i odpala swojemu chłopaki grubą kasę co miesiąc.