Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostała przedłużenie tej dwuletniej GC na rok do czasu wyrobienia nowej, dziesiecioletniej.

Czyli najpierw trzeba placic za 2 letna GC, potem placic za jej przedluenie na rok a potem jeszcze raz na 10-letnia?

Jaki dokument sie wybiera na 10letnia, ja myslalam ze po 2-letniej jest juz tylko Form I-751 i sie dostanie dziesieciolatke? Ten USCIS chce mnie zrujnowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw trzeba placic za 2 letna GC, potem placic za jej przedluenie na rok a potem jeszcze raz na 10-letnia?

Jaki dokument sie wybiera na 10letnia, ja myslalam ze po 2-letniej jest juz tylko Form I-751 i sie dostanie dziesieciolatke? Ten USCIS chce mnie zrujnowac :(

Gdy skladasz forme I-751, dostajesz z automatu przedluzenie o rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw trzeba placic za 2 letna GC, potem placic za jej przedluenie na rok a potem jeszcze raz na 10-letnia?

Jaki dokument sie wybiera na 10letnia, ja myslalam ze po 2-letniej jest juz tylko Form I-751 i sie dostanie dziesieciolatke? Ten USCIS chce mnie zrujnowac :(

Zapewniam że jest for free. To taka dupokrytka dla USCIS gdyby się nie wyrobili z nową GC na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Dziekuje za szybkie odpowiedzi.Ja sie bede przeprowadzac i domyslam sie ze zamiast tych 7-8 miesiecy po aplikacji moze byc dluzej, wiec chyba predzej bede aplikowac o naturalizacje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Dziekuje za szybkie odpowiedzi.Ja sie bede przeprowadzac i domyslam sie ze zamiast tych 7-8 miesiecy po aplikacji moze byc dluzej, wiec chyba predzej bede aplikowac o naturalizacje. ;)

Raczej nie da sie przeskoczyc przedluzenia i odrazu wystapic o obywatelstwo. Niektote stany sa szybsze niz inne. Tak czy inaczej, jesli wyslesz dokumenty o 10 letnia to z automatu dostaniesz przedluzenie na rok, a pozniej ile im zajmie zamkniecie sprawy to zalezy od biura. Ja pamietam, ze moja 10letnia GC zajela im najdluzej z wszystkich spraw jakie prowadzili u mnie. Bite 6 miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Raczej nie da sie przeskoczyc przedluzenia i odrazu wystapic o obywatelstwo. Niektote stany sa szybsze niz inne. Tak czy inaczej, jesli wyslesz dokumenty o 10 letnia to z automatu dostaniesz przedluzenie na rok, a pozniej ile im zajmie zamkniecie sprawy to zalezy od biura. Ja pamietam, ze moja 10letnia GC zajela im najdluzej z wszystkich spraw jakie prowadzili u mnie. Bite 6 miesiecy.

Od kiedy ktos mi tu powiedzial, ze przedluzenie jest z automatu na rok po aplikacji o 10latke, to juz nie martwie sie, kiedy ona przyjdzie. :) Najwazniejsze, aby dokumenty byly aktualne w USCIS.

Jestem ciekawa, jak bardzo przedluza te sprawy przeprowadzka do innego stanu... Hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...