Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno byc problemu. NOA1 powinno dojsc przed wygasnieciem GC. Jezeli chodzi o koszta, to moze sie myle, ale nie jest tak ze za kazde dziecko trzeba oddzielnie zaplacic za I-751 + biometrics?

No tez tak myslalam, ale potem czytam o fees i jest tak :

Filing Fee. Each petition must be accompanied by the appropriate filing fee.

Biometric Services Fee.

1. Conditional Resident. Each conditional resident and conditional resident dependent included in the principal petitioner’s Form I-751 is required to submit a biometric services fee with this petition, in addition to the required filing fee. (See the What Is the Filing Fee section of these Instructions.)

Ja składam jedna petycje z uwzglednieniem hani, jest tam sekcja z pytaniem czy dziecko sklada ze mna, gdyby jej nie bylo to chyba by było platne dodatkowo bo 2 petycje bym wysylala. a biometrix jest zaznaczone ze kazdy condition resident ma placic.....wiec jasne a tutaj ze tylko each petition.

ps moj laptop był oblany i czasami polskie znaki mi nie wskakuja tylko jakies dziwne rzeczy, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znalazłam jeszcze to Part 5: If you have children, Question 5 asks if they are “applying with you.” That means did they get two-year conditional green cards at the same or within 90 days of when you did (based on being your child)? If so, it’s important to check the “yes” box—your children won’t need to file their own I-751.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Sprawa wyjaśniona jeżeli składa się razem z dziećmi to opłata jest jedną za wszystkich bo jest jedno podanie. Jeżeli chodzi o opłatę za biometrics to każdy musi płacić za siebie. Sprawa wygląda inaczej jeżeli dziecko i ty macie różnice 90 dni w składaniu papierów wtedy dziecko ma oddzielna petycje i płacisz podwojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...