Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Sara napisał:

9 miesięcy ...

dlaczego USCIS nie aktualizuje strony internetowej na bierząco? Ostatni update jest z grudnia...

Jezeli wysylals papiery do Vermont to robia z 15 lutego 2016 ja tez czekam i to dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
11 godzin temu, Sara napisał:

Czy ktoś się orientuje jak wyglada proces gdy 1 roczne green card extension wygasa?

Nie ma zadnego procesu, mozesz umowic sie do biura imigracyjnego, aby wbili ci do paszportu pieczatke z przedluzeniem.

If Your Green Card Expires Inside the U.S.

If your green card has expired prior to traveling abroad but you’re afraid there won’t be time to renew it, there is a solution. You may use a foreign passport with a temporary I-551 stamp. An I-551 stamp is temporary proof (usually one year) that you are a permanent resident. To obtain the stamp inside your passport, you will need to schedule an appointment at your local USCIS office through InfoPass. Schedule the appointment early; it may take several weeks to get your appointment at a USCIS office. You should also file Form I-90 immediately to renew the expired green card. The USCIS officer will probably want to see your Notice of Action (Form I-797) before providing an I-551 stamp. A Notice of Action is generally received within 2-3 weeks of filing Form I-90 and provides proof that the application was accepted by USCIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
On 8/12/2017 at 11:30 PM, Sara said:

'Renew it' a 'lift conditions' - nie ma różnicy?

moje extention wygasło kilka dni temu wiec nie mam żadnego dowodu ze jestem tutaj legalnie.... byliście w takiej sytuacji?

 

O matko, a czemu to tak dlugo trwa, jesli moge spytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...