Skocz do zawartości
Sasklacz

Przedluzenie Dwuletniej Gc

Recommended Posts

9 miesięcy ...

dlaczego USCIS nie aktualizuje strony internetowej na bierząco? Ostatni update jest z grudnia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, Sara napisał:

9 miesięcy ...

dlaczego USCIS nie aktualizuje strony internetowej na bierząco? Ostatni update jest z grudnia...

Jezeli wysylals papiery do Vermont to robia z 15 lutego 2016 ja tez czekam i to dluzej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś się orientuje jak wyglada proces gdy 1 roczne green card extension wygasa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Sara napisał:

Czy ktoś się orientuje jak wyglada proces gdy 1 roczne green card extension wygasa?

Nie ma zadnego procesu, mozesz umowic sie do biura imigracyjnego, aby wbili ci do paszportu pieczatke z przedluzeniem.

If Your Green Card Expires Inside the U.S.

If your green card has expired prior to traveling abroad but you’re afraid there won’t be time to renew it, there is a solution. You may use a foreign passport with a temporary I-551 stamp. An I-551 stamp is temporary proof (usually one year) that you are a permanent resident. To obtain the stamp inside your passport, you will need to schedule an appointment at your local USCIS office through InfoPass. Schedule the appointment early; it may take several weeks to get your appointment at a USCIS office. You should also file Form I-90 immediately to renew the expired green card. The USCIS officer will probably want to see your Notice of Action (Form I-797) before providing an I-551 stamp. A Notice of Action is generally received within 2-3 weeks of filing Form I-90 and provides proof that the application was accepted by USCIS.

Edytowane przez Amy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

'Renew it' a 'lift conditions' - nie ma różnicy?

moje extention wygasło kilka dni temu wiec nie mam żadnego dowodu ze jestem tutaj legalnie.... byliście w takiej sytuacji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeciez Ci Amy napisal/a... musisz sie umowic na spotkanie w lokalnym biurze USCIS i poprosic o pieczatke I-551... dowod jest, bo wyslalas RoC...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 8/12/2017 at 11:30 PM, Sara said:

'Renew it' a 'lift conditions' - nie ma różnicy?

moje extention wygasło kilka dni temu wiec nie mam żadnego dowodu ze jestem tutaj legalnie.... byliście w takiej sytuacji?

O matko, a czemu to tak dlugo trwa, jesli moge spytac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On 1/30/2017 at 11:00 AM, ilon said:

ILE? :D 

Mam nadzieje, ze zanim ja bede musiala przez to przechodzic to troche szybciej sie beda wyrabiac :D

Z tego co widac, to te czasy sie tylko wydluzaja...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz