Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie w tym temacie: jakie dokumenty dolaczyliscie do I-751, jako tzw. supporting documents establish your "good faith" marriage? Czy wystarczy Tax returns, ubezpieczenie medyczne i wspolne konto w banku?

Ja dolaczylem wiecej - wspolne rachunki (prad, telefony komorkowe), dwie wspolne karty kredytowe, dwa konta, tax returns - tylko pierwsze strony (obydwa byly married filing separately), wspolny car loan, akt urodzenia wspolnego dziecka, rachunki z daycare - rachunki / wyciagi byly po ~5 sztuk z przestrzeni 2 lat

Approval dostalem po 2.5 miesiaca od wyslania...

Generalnie czytajac VJ w kwestii RFE, wydaje mi sie przy tym co opisalas masz na nie szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina_89 i kzielu - dzieki za odpowiedz! Reamona - ja wlasnie kompletuje pakiet, mam wyciagi ze wspolnego konta bankowego, umowe najmu mieszkania, na ktorej widnieje jako lokator, kopie kopert wyslanych z Polski zaadresowanych na nas oboje, ubezpieczenie na zycie, kopie prawa jazdy ze wspolnym adresem, tax returns za dwa lata, ubezpieczenie samochodow, kopie umowy z AT&T (family plan), zdjecia plus czek, na ktorym widniejemy oboje ("firmowo" wydrukowane imiona, nazwiska, adres). Szukam jeszcze biletow lotniczych ze wspolnych wypraw i zastanawiam sie, czy da sie ominac dwa listy "polecajace" od osob, ktore nas znaja… nie chcialabym stawiac kogokolwiek w niezrecznej sytuacji, bo czytalam, ze teoretycznie takie osoby moga byc wezwane na "wywiad".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina_89 i kzielu - dzieki za odpowiedz! Reamona - ja wlasnie kompletuje pakiet, mam wyciagi ze wspolnego konta bankowego, umowe najmu mieszkania, na ktorej widnieje jako lokator, kopie kopert wyslanych z Polski zaadresowanych na nas oboje, ubezpieczenie na zycie, kopie prawa jazdy ze wspolnym adresem, tax returns za dwa lata, ubezpieczenie samochodow, kopie umowy z AT&T (family plan), zdjecia plus czek, na ktorym widniejemy oboje ("firmowo" wydrukowane imiona, nazwiska, adres). Szukam jeszcze biletow lotniczych ze wspolnych wypraw i zastanawiam sie, czy da sie ominac dwa listy "polecajace" od osob, ktore nas znaja… nie chcialabym stawiac kogokolwiek w niezrecznej sytuacji, bo czytalam, ze teoretycznie takie osoby moga byc wezwane na "wywiad".

Ja nie wysylalam zadnych listow polecajacych,Wyslalam wszystko to co Ty plus bilety lotnicze z wycieczek,oraz kopie wspolnych kart kredytowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i widze, ze idziemy podobnym tropem. Listy "uwierzytelniajace" sobie daruje, skupie sie na oficjalnych dokumentach, korespondencji i biletach. Dzieci brak,ale za to pierwsza karta przyszla bez interview, wiec daje sobie prawo wierzyc, ze sprawdzono nas juz dokladnie i uznano za wiarygodnych. Teraz mamy ich w tym upewnic.

Nikt nie wspomnial o zalaczeniu czesci pisma USCIS, ktore przyszlo z pierwsza GC. Na odwrocie jest info: the tear-off portion of this mailer can also help speed your later application for another card...

Brzmi obiecujaco, ale moze to tylko ulatwienie dla urzednikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...