Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałabym Was podpytac o doswiadczenia ze sprawdzaniem statusu waszej sprawy na stronie uscis. Wyslalam aplikacje I-751 na poczatku pazdziernika, po 2 tygodniach mialam juz NOA, po trzech termin na odciski i zdjecie. Wraz z NOA dostalam moj reference number, ktory jednak wg wyszukiwarki uscis "can not be find at this time in my case status". Otrzymuje tylko informacje, ze wystapil "validation error" i moge ewentualnie zadzwonic do Natioinal Customer Service Center. Czy mieliscie podobna sytuacje? Warto wykonac telefon do tego serwisu czy zwyczajnie cierpliwie czekac? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To samo u mnie, byly dwa numery i ten drugi zadzialal, ale w miedzyczasie zmienila sie strona USCIS i juz nie pokazuja, jak poprzednio, na jakim etapie jest sprawa, ja mam tylko komunikat, ze dnia tego i tego "we received your Form CRI-89, Petition to Remove Conditions of Permanent Resident Status Received, Receipt Number ..., and sent you the receipt notice that describes how we will process your case. Please follow the instructions in the notice". I na raze tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo! Drugi numer zadzialal i ukazal mi sie ten sam komunikat co Nigelli. Bardzo Wam dziewczyny dziekuje :) . Forum jest niezawodne. A przy okazji Swiat i zblizajacego sie Nowego Roku zycze Wam i calemu forum wielu zrealizowanych marzen i duzo pozytywnej energii, za to, co robicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej Update:

Czekalam na nowa GC piec miesiecy od wyslania dokumentow.

I-751 wyslane 23 lipca 2014, NOA z dwa tyg po tym. Odciski 20 sierpnia.

26 grudnia dostalam list informujacy ze nowa GC dotrze w ciagu dwoch miesiecy.

Doszla 8 stycznia :-).

Stan New Jersey.

Pozdrawiam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ja wciaz czekam… Z moich wyliczen wynika, ze w kwietniu minie pol roku, od kiedy wyslalam petycje. Widzialam gdzies na stronie USCIS, ze sredni czas oczekiwania na nowa karte to wlasnie szesc miesiecy. Kiedy zaczac sie martwic, ze nie przychodzi? Jakie sa szanse na RFE po takim czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...