Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja myślę że kilka zdjęć jest ok. Officer na interwiev na 2-letnia sam doradzał żeby gdzieś jechać i zdjęcia porobić, wiec myślę że zdjęcia z Hawaii i las Vegas są idealne, żeby pokazać że razem podrozujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jkb!

Szkoda z tymi biometrics... ;/

Zdjecia jakie doradzacie?

bylismy z mezem na hawajach w zeszlym roku na wakacje i polecilismy na dluzszy weekend do las vegas... poza tym nie bralam urlopu w pracy i tez nie jestesmy jednymi z tych co robia zdjecia na kazdym kroku... Czy te z wakacj kilka zdjec bedzie wystarczajace?

Oooo, Sara żyje. Dopiero co przyjechała a to już dwa lata zlecialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj byłam na odciskach, wszystko w porządku. Kazali mi rozmawiac z immigration officer na temat zmiany nazwiska. Kazała mi wyslac kopie listu na odciski wraz z rozwodem do National Benefits Center, aby mogli zaaktualizować dane. Wydaje mi się, że LAguna Hills ma moje dane zaaktualizowane, ale może trzeba dac znać NBC? Dziwni mnie tylko, że ona wspomnala o formularzu I-90 i na papierku z instrukcjami też o nim mowa. A przecież nie skladam papierow o renewal green card ale formularz I-751, więc mam nadzieje, że sie nie mylą. Napisze im notatke w liscie opisując sytuacje i pod jakim procesem jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...