Skocz do zawartości

Szukanie Pracy, Pisanie Resume


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to przeglądam te oferty interview zwłaszcza jeśli podane jest wynagrodzenie. Lubię być  na bierząco jeśli chodzi o wynagrodzenie na podobnych pozycjach. Tak, wiem ze mogę sobie sprawdzić online średnie..

I zgadzam się w 100% - częste rozmowy i negocjacje  to podstawa. Drugi element to  jak te negocjacje poprowadzić. Ja osobiście uważam że można znacznie lepiej poprowadzić dyskusje niż grożenie ze się odejdzie lub dostało się inna ofertę. To może być efektywne rozwiązanie ale na pewno niedlugoterminowe w oczach rady nadzorczej. 

W styczniu poprosiłam o podwyżkę i w taki sposób ze firma chce mi teraz dać awans - i poważnie mówię - zmienili zdanie głównie z powodu argumentów jakich użyłam w moim salary pitch.

moja rada: po pierwsze sukces twojej firmy to twój sukces. Jak się do niego przyczyniłas i jak się przyczynisz w przyszłości. To także udowadnia twoja dedykacje. A to pracodawca bardzo ceni.

a to tylko po peoerwsze.

 

Ilon jeśli uważasz ze twoje wynagrodzenie jest nieadekwatne do twojej roli, rynku, i performance to jest czas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...