Skocz do zawartości

Dlaczego Właściwie Wyjeżdżacie?


Gość miqhs

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem Wam że trochę specjalnie dodałem wpis "dlaczego nie wyjeżdzam". Nie to żeby to co tam pisałem nie było prawdą, tylko chciałem aby wątek był bardziej realny a nie samo lukrowanie US. Wg. mnie każdy ma inne argumenty ale warto dokładnie zastanowić się dlaczego chcemy jechać a nie kierować się emocjami/uczuciami/wyobrażeniami bo może być ciężko. Przynajmniej wg. mnie. Ja mam swoje powody do wyjazdu i nie są to finanse bo tak naprawdę zanim będę zarabiał tyle co w Polsce to może minąć trochę czasu. Ale są też inne argumenty.

"Nie wyjezdza sie dokads tylko skads" - podobno Mrozek tak napisal, ale nie moge znalezc zrodla.

Generalnie chodzi mi o to, ze wiekszosc emigrantow nie ruszyla by sie nigdzie gdyby byli spelnieni w ojczyznie.

Dokad sie wyjezdza to sprawa drugorzedna. Wiekszosc na tym forum pisze z USA bo to w koncu "amerykanskie forum", ale nasi sa wszedzie, a kraj docelowy wybieraja po podjeciu decyzji o emigracji bazujac na znajomosci jezyka, kontaktach czy ofertach pracy.

Nieszczegolnie widze tez jakies lukrowanie USA w tym watku czy generalnie na forum, ludzie pisza jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A tez zalezy gdzie. W Polnocnej Karolinie jest w grudniu dosc znosnie, nawet zeszlego roku w grudniu pamietam, ze w japonkach chodzilam przez kilka dni :D Przypuszczam, ze im dalej na poludnie tym cieplej :)

Zazdroszcze :D Ja planuje jakis wypad w cieple miejsce kolejnej zimy. Moze Ameryka Poludniowa? Mezus jedzie za miesiac to moze wyczai jakies fajne miejsce na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ooo! Temat zdechł. Hmm co to ja jeszcze chciałem powiedzieć? Aaa! Wait for it.... a nie mówiłem!? :) Mówiłem, że w kilka dni po 1 maja wyparuje 80% napaleńców na losowanie DV :)

Hmm wyparowalo 100% a tak sie zapierali, ze nawet jak nie wylosuja to sie beda na forum udzielac.

No popatrz popatrz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pisałam, ze dlatego, ze sie zakochalam? :D ale u mnie to tez w sumie było tak niespodziewanie. Nigdy bym nie przypuszczała, ze akurat w Ameryce wylądujemy :)

Najfajniejszy powód jak do tej pory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...