Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jeszcze jedna sprawa ( boję się teraz o te błędy w pisowni ) Ale do rzeczy . Sprawa była "zakładana" w 2003 roku , to sporo czasu wstecz , i po rozmowie z mężem przypomniałam sobie że w tamtym czasie ojciec wysyłał : wszystkie te dokumenty z wyjątkiem zaświadczenia o niekaralności .

Czy to ma jakieś znaczenie ??

Mam fotki z tamtych , te same które wysłałam ojcu . Widać zmiany )::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że podtrzymuję schemat "głupiutkiej blondynki" i zaraz posypią się wpisy typu ( Matko Przenajswietsza. ) alem am kolejne pytanie :))

Podczas wypełniania tego DS-260 wpisałam ( a tak naprawdę to mój mąż ) błędna daty urodzenia naszych rodziców , dokładnie błędne dni miesiąca .

Teraz kiedy mam akty z urzędów , mogłam to sprawdzić no i lipa :wacko: . próbowaliśmy to poprawić ale to jest zakończone i nic nie można zrobić ?

I CO TERAZ ??? :( ??? :unsure: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoń do NVC, jeżeli Twój petitioner jest w USA to może zadzwonić

możesz też zadzwonić sama, polecam wykupienie pakietu do rozmów międzynarodowych na Skype, za parę $ możesz mieć nielimitowane rozmowy na tel. kom. i stacjonarne w USA

jeżeli skorzystasz z opcji nr 2

może Ci odrzucać połączenie, próbuj do skutku, czasami 10-20 razy trzeba wybrać numer, żeby "zaskoczyło".

potem ok. 30 minut czekania na linii, to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam ponownie . Kolejny problem , i ponownie proszę o pomoc .

16 kwietnia zakończyliśmy wypełniać DS-260

14 maja do NVC dotarły nasze dokumenty ( akty urodzenia , akty małżeństwa , zaświadczenia o niekaralności itd)

No i masakra , wczoraj wieczorem (23 maja ) dzwoni do nas Ojciec i mówi że dostał wiadomość z NVC , z ponagleniem o dostarczenie naszych dokumentów.

Nie wiem o co chodzi , czy mam o nowa wszystko gromadzić i znowu wysyłać , wydaliśmy na to sporo kasy ( wszystko tam było zgodnie z instrukcją , razem z tłumaczeniami przysięgłego tłumacza )

POMOCY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie . Kolejny problem , i ponownie proszę o pomoc .

16 kwietnia zakończyliśmy wypełniać DS-260

14 maja do NVC dotarły nasze dokumenty ( akty urodzenia , akty małżeństwa , zaświadczenia o niekaralności itd)

No i masakra , wczoraj wieczorem (23 maja ) dzwoni do nas Ojciec i mówi że dostał wiadomość z NVC , z ponagleniem o dostarczenie naszych dokumentów.

Nie wiem o co chodzi , czy mam o nowa wszystko gromadzić i znowu wysyłać , wydaliśmy na to sporo kasy ( wszystko tam było zgodnie z instrukcją , razem z tłumaczeniami przysięgłego tłumacza )

POMOCY!!

prawdopodobnie dostaliście false checklist. nie ma co się stresować, to się często zdarza.

żeby upewnić się można zadzwonić do NVC, tylko we wtorek, bo jutro jest Memorial Day.

ale jeśli już dzwoniliście i macie informację, że paczka została zeskanowana do systemu to trzeba ten email zignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...