Skocz do zawartości

Data Zakończenia Studiów


Rekomendowane odpowiedzi

Tu mi sie widzi ze wy bardzo mocno chcecie wyjechac do USA i juz nie wrocic. Ale moge sie mylic. Mozecie tez miec problem przy wizie bo jezeli malzenstwo sklada razem zeby wyjechac na dluzszy czas to konsul moze tu miec podejrzenia o "immigrant intend"

Mozecie probowac i aplikowac na wyzsze uczelnie zeby sie doksztalcic i wyjechac na F1 wizie. Po zakonczeniu studiow w USA dostaniecie roczne OPT (bedzie mozna legalnie starac sie o platna prace na rok) a jak wam sie uda to nawet po OPT moze jakas firma zasponsoruje was na H1B wize. tamtad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mi sie widzi ze wy bardzo mocno chcecie wyjechac do USA i juz nie wrocic. Ale moge sie mylic. Mozecie tez miec problem przy wizie bo jezeli malzenstwo sklada razem zeby wyjechac na dluzszy czas to konsul moze tu miec podejrzenia o "immigrant intend"

Mozecie probowac i aplikowac na wyzsze uczelnie zeby sie doksztalcic i wyjechac na F1 wizie. Po zakonczeniu studiow w USA dostaniecie roczne OPT (bedzie mozna legalnie starac sie o platna prace na rok) a jak wam sie uda to nawet po OPT moze jakas firma zasponsoruje was na H1B wize. tamtad

Zgadza się, chcemy wyjechać, co z resztą napisałem w pierwszym poście; że nie udało nam się wygrać w loterii :mellow: Dzięki wielkie za wszelkie sugestie. Będziemy próbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w trakcie załatwiania wyjazdu. Ja rozpocząłem procedurę na internship, a żona organizuje sobie kurs językowy. Czy myślicie, że w konsulacie mogą być problemy z przyznaniem wizy? Oboje staramy się o wizę nieimigracyjną. Ja byłem wcześniej w Stanach 2 razy. Czy lepiej żebym ja poszedł pierwszy po wizę czy ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni i tak sobie polacza fakty, kiedy jedno z Was pojdzie po wize jako drugie. Tak sie zastanwiam i moze karina pomoze, jesli jedno z Was pojedzie jako malzonek doczepiony do wizy np. F-2 lub J-2 i ewentualnie wtedy zmieniac status. Moze tak bedzie bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...