Skocz do zawartości

Jakie Szanse Na Wize Turystyczną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sie spytać jakie mam szanse aby ponownie dostać wize turystyczna (pierwszą dostałem w 2008 roku skonczyłem wtedy gimnazjum) aktualnie nie pracuje nie ucze sie nigdziej nie mam nic na siebie przepisanego np samochód pierwszy raz byłem u krewnej a teraz chciałbym jechac do ciotki lub do znajomego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse? Pół na pół. Wystarczy abyś podczas rozmowy z Konsulem był wyluzowany, odpowiadał na pytanie Konsula, krótko, zwięźle i na temat. A to czy masz samochód, czy 4 helikoptery, nic nie znaczy. Mnie nie pytał się o żadne samochody, nie prosił o dokumenty. Na rozmowę idź z myślą "będzie to będzie, nie to nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse? Pół na pół. Wystarczy abyś podczas rozmowy z Konsulem był wyluzowany, odpowiadał na pytanie Konsula, krótko, zwięźle i na temat. A to czy masz samochód, czy 4 helikoptery, nic nie znaczy. Mnie nie pytał się o żadne samochody, nie prosił o dokumenty. Na rozmowę idź z myślą "będzie to będzie, nie to nie".

"wiater" Ci dobrze napisał. Przedemną gość rozmawiałz Konsulem bez zająknięcia po ang. i odpadł. wszystko zalezy od tego jak potrafisz się zaprezentować. Jeżeli na poprzedniej wizie nie przeginałes czasowo to może i tym razem dostaniesz. Myśl pozytywnie a będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...