Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To pierwszy.

Formularz wypełniłem tylko dla siebie, mam narzeczoną (ślub we wrześniu) czy jak już będzie aktywny DS-260 to z tego co czytałem każdy członek rodziny musi sam wypełnić oddzielnie. Pytanie czy wypełniać ten DS-260 teraz sam i czy wspominać w nim o planowanym zmianie stanu cywilnego czy czekać aż do września? Tak, przyszłą żonę chciałbym do stanów zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. :)

Zauważyłam, że na stronie z pozytywnym wynikiem wylosowania braku jednej literki w nazwie mojej ulicy. Warto się tym fatygować i wysyłać jakieś pisama do KCC czy odpuścić sobie i poprawnie wypełnić we wniosku DS 260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie jako nowy uzytkownik.

Mam do was pytanko. Pisze ie w temacie o poprawym wypelnieniu DS-260 skad go pobrac? Na stronie ambasady nie ma mozilwosci pobrania wniosku do zlozenia o Wize Imigracyjna.

Pozdrawiam.


Witam wszystkich serdecznie jako nowy uzytkownik.

Mam do was pytanko. Pisze ie w temacie o poprawym wypelnieniu DS-260 skad go pobrac? Na stronie ambasady nie ma mozilwosci pobrania wniosku do zlozenia o Wize Imigracyjna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafina dzięki za odpowiedź. :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Rok temu u mojego męża wykryto nowotwór jelita, jednak był on w początkowym stadium, został wycięty, wszystko wróciło do normy i mąż normalnie żyje i pracuje. Uczęszcza tylko na wizyty kontrolne parę razy do roku, nie ma przerzutów. Czy dla konsula mógłby być to powód do nie przyznania wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKZN ten wniosek bedzie dostepny od 19 maja

http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/submit-your-ds-260-online-application.html

spytaj sie lekarza ktory przeprowadza badania lekarskie o ta sprawe

jak masz zaufanego prawnika to On moze cos powiedziec na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odp.

Poczytałem już dość sporo na formu przed zalogowaniem ale nadal mam sporo pytań dlatego postanowiłem załozyć konto :)

Jeżeli dobrze rozumiem po wypełnieniu tego wniosku mogę go przesłać do Ambasady na Piękną, czy muszę czekać do 1 paź aż proces aplikowania zostanie rozpoczęty?

Czy wiadomo wam o lekarzach którzy mogą wykonać badania w Łodzi? - czy pozostaje tylko ten wykaz na stronie Ambasady i wycieczka po kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek wysyła się do KCC, a nie do ambasady.

Wykaz lekarzy uprawnionych do przeprowadzania badań znajdziesz na stronie ambasady. Ale na razie nie zawracaj sobie głowy badaniami. Zrobisz je dopiero, kiedy dostaniesz zaproszenie na rozmowę w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...