Jump to content
sly6

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi

Recommended Posts

Ja moge miec zaswiadczenie ze swojego miejsca zamieszkania-rejonu Sadu i tak samo jest to akceptowane :)

wazne aby bylo wazne :)

Zadam pewnie pytanie z gatunku czy 2x2 = 4 ale termin rozmowy tuż tuż i nie chce mieć żadnej wtopy. Na stronie ustraveldocs jeżeli chcę odebrać paszporty w ich placówce to wpisuje adres placówki?! Aaa i jedno ważne pytanie: czy może być odpis świadectwa maturalnego czy musi być oryginał?

Mi dziś został równy tydzień do rozmowy także też opiszę swoje wrażenia po rozmowie :)

kopia + oryginał do wglądu

Nie chodzi mi o kopie. Po maturze za moich czasów dostawało się 3 urzędowe swiadectwa z wszelkimi pieczątkami. Na jednym było napisane oryginał, a na 2 pozostałych odpis. Mam tylko odpis i pytam czy wystarczy. Odpis to nie kopia, to dokument urzędowy. Pozdrawiam.

miałam na 8 ale weszłam coś o 7.20, sprawdzanie TNT i dalsza częśc budynku. Tam papiery i co mnie zaskoczyło wzieli ode mnie tylko kopie dyplomu uczelni zaświadczenie o niekaralności i zupełny akt urodzenia. A tyle papierów miałam przygotowane :D Podróż do kasy i oczekiwanie na skanowanie linii papilarnych. I dalsze oczekiwanie. Niektórzy przy wejsciu dostali zieloną kartke z informacją o awarii. Ja tego nie dostałam. Pani przy 13 okienku poinformowała ze na tej zielonej kartce pisało o awarii i ze będa opóżnienia w doręczeniu paszportów i czy mam plany leciec juz w najblizszym czasie bo nie wiadomo kiedy system ruszy i nie wiadomo kiedy bedą mogli drukować wizy. Potem rozmowa i odziwo nie z Panią Konsul tylko z Panem Konsulem! :o ale bardzo sympatyczny Pan. Przysięga skanowanie lewej ręki|(i tez sie zacinał system) pytania typu, gdzie jade, jakie studia skończyłam, co teraz robie i jaki jest mój angielski. Po wszystkim pogratulował gdyż dostałam zieloną karte!! :D: D:D

Witam na forum.

Jeżeli komuś się nie spieszy do USA to znalazłem tańszy środek komunikacji. Rejs transatlantycki z Londynu do Tampy - 13 dni już od 699 € za 2 osoby ;) Szkoda że przez ten czas dokumenty nie mogą "iść" na podany adres, była by oszczędność czasu i pieniędzy na noclegu.