Skocz do zawartości

Kilka Pytań Na Temat Kupionych Biletów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa dni temu kupiłem bilety z WAW do NY poprzez stronę Flipo.pl, zapłaciłem, wszystko co trzeba otrzymałem na maila. I teraz mam kilka pytań..

1. Bo zakupie biletów na flipo.pl, otrzymałem maila z informacja o tym, żeby wprowadzić pełne dane - już po kupnie, wprowdzaiłem dane osobowe, paszportu, itp - zatwierdziłem i wszystko ok, jednak kiedy w okienku niżej wprowadzam dane gdzie będę mieszkał, to te dane nie chcą się zapisać. I moje pytanie, te dane nie chcą się zapisać, bo nie muszą być wcale zapisane, czy ja robię coś źle? Czy w ogóle informacje gdzie będę mieszkał są wymagane/potrzebne dla takiego 'biuro' podrozy?

2. Zapytalem flipo.pl jak jest z rezerwacją miejsc, dostałem odpowiedź, że muszę to zrobić bezpośrednio na stronie przewoźnika. Wszedłem więc na stronę KLM, wybrałem miejsca, zatwierdzilem. I wszystko jest ok, mam swoje miejsca. Dalej okazało się, że mogę też wprowadzić na ich stronie dane kontaktowe, ok wpisałem. W kolejnym kroku widnieje taka informacja:

Zaawansowane informacje o pasażerach

Mamy obowiązek zebrania zaawansowanych informacji o pasażerach od wszystkich pasażerów. Proszę jak najszybciej wprowadzić tutaj swoje zaawansowane informacje.

a po kliknieciu dalej, dostaje taka informacje:

Informacje o pasażerach przekazywane z wyprzedzeniemW przypadku wyjazdu do niektórych krajów muszą Państwo dostarczyć określone dane osobowe – tzw. Informacje o pasażerach przekazywane z wyprzedzeniem

Dla Państwa wygody zalecamy wypełnienie formularza dotyczącego Informacji o pasażerach przekazywanych z wyprzedzeniem. Mogą Państwa także podać te informacje swojemu biuru podróży, przy odprawie przez internet lub podczas samodzielnej odprawy przy automacie na lotnisku. Jeśli wylatują Państwo z lotniska, gdzie odprawę można odbyć tylko przy stanowisku odprawy, nasi pracownicy odnotują dane z Państwa paszportu.

Tak więc, wprowadzać je na stronie KLM, flipo.pl, czy może poczekać i zrobić to na lotnisku - o ile się będzie dało? Nie mam zielonego pojęcia.

3.W kolejnym kroku taka oto informacja:

Zezwolenie ESTA

W przypadku podróży do Stanów Zjednoczonych wymagane jest zezwolenie na podróż ESTA co najmniej 48 godzin przed odlotem.

Po kliknięciu dalej, przenosi mnie na jakąś amerykańską stronę.. O co kaman, co mam zrobić? :P

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...