Skocz do zawartości

Brak Długości Pobytu Pod Pieczątką W Paszporcie?


georg700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zeszłym roku odwiedziłem US na 2 tygodnie, słyszałem, że urzędnik wbija mi pieczątkę i podpisuje jak długo mogę być w Stanach zjednoczonych, natomiast u mnie pod pieczątką jest tylko jakiś podpis i nic więcej. Załączam zdjęcie

link --> https://www.dropbox.com/s/nknbr1uyjijzt7a/piecz%C4%85tka.jpg

Po prostu chcę się upewnić, że nie będzie żadnych problemow, w tym roku także turystycznie odwiedzę USA, we wrześniu.

p.s. - jeszcze jedno pytanie, czy mając wizę turystyczną mogę odwiedzać USA dowolną ilość razy w roku, natomiast nie przekraczając jednorazowo poł roku (daty, którą wbija mi urzędnik w paszporcie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. - jeszcze jedno pytanie, czy mając wizę turystyczną mogę odwiedzać USA dowolną ilość razy w roku, natomiast nie przekraczając jednorazowo poł roku (daty, którą wbija mi urzędnik w paszporcie) ?

Nie. Masz być więcej poza US niż w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zeszłym roku odwiedziłem US na 2 tygodnie, słyszałem, że urzędnik wbija mi pieczątkę i podpisuje jak długo mogę być w Stanach zjednoczonych, natomiast u mnie pod pieczątką jest tylko jakiś podpis i nic więcej. Załączam zdjęcie

link --> https://www.dropbox.com/s/nknbr1uyjijzt7a/piecz%C4%85tka.jpg

Po prostu chcę się upewnić, że nie będzie żadnych problemow, w tym roku także turystycznie odwiedzę USA, we wrześniu.

p.s. - jeszcze jedno pytanie, czy mając wizę turystyczną mogę odwiedzać USA dowolną ilość razy w roku, natomiast nie przekraczając jednorazowo poł roku (daty, którą wbija mi urzędnik w paszporcie) ?

Mozesz odwiedzac kiedy chcesz,ale pewnosci nie ma,ze cie wpuszcza jak bedziesz czesto przylatywala.

A co do pieczatki to u mnie byla podobna,a dalsza czesc z data do kiedy odbila sie na visie i ciezko bylo dojrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zupelnie moze odwiedzac rodzine kiedy chce

nalezy zobaczyc czy na wklejce jest litera M w entres i czy nadal jest ta wklejka wazna :)

nadal sa osoby ze dostaja wizy z entres jako 1 :)

a co do latania czestego to co innego pobytu paru tygodniowe,czy np 1-3 miesiecznie a co innego prawie 6 miesieczne i znow chcesz leciec szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jakub - w życiu bym się nie domyślił :) pytanie, czy nie jest tak, że gdy ląduje w USA, facet powinien mi wbić do wizy datę, do której mogę tam być? Czyli w sensie, że gdy daty nie ma, oznacza to że mogę być do pół roku?

Zaden ze mnie Jakub, ale niech bedzie ;) Date nie zawsze wbijaja, i zazwyczaj gdy jej nie wbijaja to jest to 6 miesiecy. Sprawdz sobie online swoje I-94 i zobacz do kiedy wazne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...