Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki ilon :) Obadam.

a tak troche zmieniając tema to dzisiaj odebrałam poprawiony odpis aktu ślubu, wszystko pani szybciutko załatwiła :) i bezpłatnie. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, czy u Was na aktach ślubu było wpisane wasze nowe nazwisko na gorze? Tzn chodzi mi o to ze tam jest rubryka current name i pod spodem name before marriage i w obu wpisane jest moje panieńskie nazwisko, ale nic sie nas nie pytała wczesniej czy zmieniam czy nie. Juz wyczytałam ze nazwisko zmieniam dopiero w nowych dokumentach jak bede wyrabiać nowy ssn i GC, prawko ale czy na akcie ślubu nie powinno byc nowe nazwisko? Mam nadzieje ze nie bo juz trzeci raz chyba mi wstyd bedzie tam iść i prosić o poprawianie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/24/2017 o 01:59, jkb napisał:

Zrob factory reset i zobacz, czy problem zniknie.

Jezeli chcesz byc 2-3 lata technologicznie za Samsungiem / androidem, tez polecam iPhonea.

Nigdy nie mialam BMW, IPhona i nie palilam papierosow. I tego mialam sie trzymac... Ja naprawde lubialam Samsunga... Tyle lat mialam tylko Samsungi, zero problemow... az tu nagle zachcialo mi sie nowoczsnosci.. ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybiore sie do T-mobile. Ciekawe co mi powiedza... 

Jakos mi sie ten Samsung podoba, ale z drugiej strony ja nawet nie marze o sciaganiu filmikow, ani nawet muzyki... ja tylko co by zadzwonic, text napisac, odebrac i SLYSZEC kiedy ktos dzwoni... takie przyziemne marzenia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karina napisał:

Jutro wybiore sie do T-mobile. Ciekawe co mi powiedza... 

Jakos mi sie ten Samsung podoba, ale z drugiej strony ja nawet nie marze o sciaganiu filmikow, ani nawet muzyki... ja tylko co by zadzwonic, text napisac, odebrac i SLYSZEC kiedy ktos dzwoni... takie przyziemne marzenia.. 

Z doswiadczenia wiem, ze ludki w T-Mobile to zazwyczaj nie sa zbyt pomocni... Ale zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy tylko ja jestem jakaś dziwna i zawsze przestrzegam ciszy nocnej. Kulturalna jestem. Większość moich sąsiadów ma zasady w głębokim poważaniu i dzięki nim serdecznie nie znoszę mieszkania w bloku.  Obrzydzaja mi ten pobyt w Niemczech. Jeszcze tylko 2.5 roku.  ;(( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno skuteczne na sąsiadów z góry:

"Masz wkur.. sąsiadów z góry? Life h@ack:

Weź garnek, wypełnij go wodą, zostaw tylko 1,5 cm pustości od góry.

Ustaw garnek na szafie, podłóż pod niego stare gazety tak by garnek był mocno dociśnięty do sufitu.

Nałóż na garnek słuchawki, tak jak na główę.

Włącz "10h Hitler Gangam Style"

Sąsiedzi nie usłyszą muzyki, usłyszą jedynie irytujący bas i maślany wokal Adolfa.

Life h@ack polega na tym, że u Ciebie nie będzie nic słychać. Tydzień temu zrobiłem taką 3dniową sesje sąsiadowi, nawet przyszedł do mnie z pretensjami. Wpuściłem go do chaty. Cisza."

Może zadziała to tak, że rzeczony sąsiad wprowadzi spokój w bloku... ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłabym tak gdyby nie to że ja mogę mieć potem problemy.  :P Nawet w czasie dnia odtwarzanie muzyki głośno/długo tak że przeszkadza sąsiadom jest "zakazane".  Tym razem imprezowali sąsiedzi z dołu więc w ramach małej zemsty jak wstałam do pracy (6 rano) to chodziłam po domu w obcasach lol. Wiem jaki to halas bo sąsiadka z góry często biega w butach i aż mi sufit dudni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...