Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@andy_opole:(

@Roelka trzymam kciuki za tate.

@kzielu o wow, 8h to calkiem sporo. Ja w robocie mialam handlers training, ale to wiesz, bardziej zasady na jakiej zasadzie moge wyniesc firearm ode mnie z pracy i wszystkie zasady z tym zwiazane. Swoja droga moja odznaka z pracy z zaszczytnym napisem handler i z logiem firmy zawsze wisi w aucie na lusterku. Udalo mi sie dzieki temu uniknac dwoch mandatow. Brzmi interesujaco, daj znac jak bylo ;)

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ilon napisał:

@andy_opole:(

@Roelka trzymam kciuki za tate.

@kzielu o wow, 8h to calkiem sporo. Ja w robocie mialam handlers training, ale to wiesz, bardziej zasady na jakiej zasadzie moge wyniesc firearm ode mnie z pracy i wszystkie zasady z tym zwiazane. Swoja droga moja odznaka z pracy z zaszczytnym napisem handler i z logiem firmy zawsze wisi w aucie na lusterku. Udalo mi sie dzieki temu uniknac dwoch mandatow. Brzmi interesujaco, daj znac jak bylo ;)

To jest standardowe szkolenie wymagane przez stan do licencji CCW, glownie prawa i obowiazki i troche czasu na praktyke. Inne szkolenia sa znacznie bardziej ciekawe ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyopole współczuję :(

@Roelka trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

@kzielu nie zazdroszczę ;)

Ja wczoraj byłam na parapetówce u koleżanki, wróciłam do domu po 1, wstałam przed 7, poszłam na zakupy, bo nie lubię tłumów w sklepie, więc w weekendy zwykle chodzę o 7 :P Potem zrobiłam pranie, przełożyłam półkę w szafie ikei, poodkurzałam i teraz mam fajrant :D

A jutro przyjeżdża siostra z trzema urwisami i idziemy na WOŚP :) Mam nadzieję, że załapiemy się na koncert Dr Misio, bo od zeszłorocznego Woodstocku, na którym ich widziałam, bardzo mi się spodobali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

@andyopole współczuję :(

@Roelka trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

@kzielu nie zazdroszczę ;)

Ja wczoraj byłam na parapetówce u koleżanki, wróciłam do domu po 1, wstałam przed 7, poszłam na zakupy, bo nie lubię tłumów w sklepie, więc w weekendy zwykle chodzę o 7 :P Potem zrobiłam pranie, przełożyłam półkę w szafie ikei, poodkurzałam i teraz mam fajrant :D

A jutro przyjeżdża siostra z trzema urwisami i idziemy na WOŚP :) Mam nadzieję, że załapiemy się na koncert Dr Misio, bo od zeszłorocznego Woodstocku, na którym ich widziałam, bardzo mi się spodobali :)

Nie uwierzę, jechałaś aż do Kobierzyc żeby przełożyć półkę w szafie? 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Nie uwierzę, jechałaś aż do Kobierzyc żeby przełożyć półkę w szafie? 

:D:D:D

W zeszłym roku sobie kupiłam szafę i znudziło mi się jej wnętrze (które przeca sama projektowałam ;) ), więc wreszcie zdecydowałam się przełożyć półkę i obniżyć drążek na wieszaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Joanna30 napisał:

:D:D:D

W zeszłym roku sobie kupiłam szafę i znudziło mi się jej wnętrze (które przeca sama projektowałam ;) ), więc wreszcie zdecydowałam się przełożyć półkę i obniżyć drążek na wieszaki :P

Nooo, poważna operacja technologiczna wykonana. Należy się nagroda i relaks.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w weekend w miare na spokojnie. Przygotowalam sobie wszystko do ugotowania jutrzejszego na moj tydzien, a dodatkowo zrobilam dwa quiche. Wrocilam wlasnie z silowni, a od poniedzialku ide na 2 tygodnie na crossfit, bo dostalam za darmo na wyprobowanie. Zobaczymy jak bedzie. Nigdy nie bylam, a mam sporo znajomych, ktorzy bardzo sobie chwala. Ja co prawda lubie zwykla silownie, gdzie sobie przerzucam zelastwa, slucham swojej muzyki i nikt i nic wiecej mnie nie interesuje, no ale co mam do stracenia :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...