Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo.

W ogole, wczoraj podjechalam po silowni po kilka rzeczy do walmartu i jak wrocilam do auta to mialam notke za wycieraczka cos w rodzaju 'I hope its your car & I hope you are single", razem z kilkoma komplementami i numerem telefonu. Mimo, ze jestem raczej niezainteresowana to i tak mi sie milo zrobilo. Zazwyczaj jak gdzies spaceruje po miescie to moje psy dostaja mnostwo komplementow, a ja taka niezauwazana jestem. Musze wiecej chodzic chyba po sklepach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ilon napisał:

U mnie tak samo.

W ogole, wczoraj podjechalam po silowni po kilka rzeczy do walmartu i jak wrocilam do auta to mialam notke za wycieraczka cos w rodzaju 'I hope its your car & I hope you are single", razem z kilkoma komplementami i numerem telefonu. Mimo, ze jestem raczej niezainteresowana to i tak mi sie milo zrobilo. Zazwyczaj jak gdzies spaceruje po miescie to moje psy dostaja mnostwo komplementow, a ja taka niezauwazana jestem. Musze wiecej chodzic chyba po sklepach :D 

To mile....tylko czemu mi sie wydaje, ze takie wiadomosci moga zostawiac jacys desperaci ? 

Co do psow to na psa wlasnie jest najlpeszy podryw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ilya_ napisał:

To mile....tylko czemu mi sie wydaje, ze takie wiadomosci moga zostawiac jacys desperaci ? 

Co do psow to na psa wlasnie jest najlpeszy podryw....

Dla mnie zdesperowani sa Ci, ktorzy nie daja spokoju pomimo tego, ze jasno daje im sie do zrozumienia, ze jest sie niezainteresowanym. Jak ktos zostawia jakas notke, zagada w realu albo online (nie tylko na dating apps), ale jest przy tym normalny, a nie nachalny, to moim zdaniem jest to calkiem mile.

54 minuty temu, ilya_ napisał:

Co do psow to na psa wlasnie jest najlpeszy podryw....

Moje psiurki to dostaja tyle uwagi, ze ja w ogole jestem niezauwazona w ich towarzystwie. Ja tylko jestem lacznikiem pomiedzy moimi psami, a otoczeniem. Jak ktos prawi im komplementy to dziekuje w ich imieniu. Moze to dziala w druga strone. Ja jakbym widziala jakiegos przystojniaka z psem to pewnie bym zagadala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

U mnie tak samo.

W ogole, wczoraj podjechalam po silowni po kilka rzeczy do walmartu i jak wrocilam do auta to mialam notke za wycieraczka cos w rodzaju 'I hope its your car & I hope you are single", razem z kilkoma komplementami i numerem telefonu. Mimo, ze jestem raczej niezainteresowana to i tak mi sie milo zrobilo. Zazwyczaj jak gdzies spaceruje po miescie to moje psy dostaja mnostwo komplementow, a ja taka niezauwazana jestem. Musze wiecej chodzic chyba po sklepach :D 

Pozostaje miec nadzieje ze to zaden z tych kolesi…..  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że właśnie wydoktoryzowałam się na składaniu wniosku wizowego. 10 lat temu było to o niebo prostsze :P

Myślę, że w tym tygodniu uda mi się podjechać do TNT, żeby zostawić im dokumenty. Przysługuje mi ubieganie się o wizę bez wymogu rozmowy z konsulem, to pomyślałam, że skorzystam ;)

Chyba jestem pierwsza :D

A na pewno pierwsza, która ma w paszporcie wizę do Rosji. Mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joanna30 napisał:

... że właśnie wydoktoryzowałam się na składaniu wniosku wizowego. 10 lat temu było to o niebo prostsze :P

Myślę, że w tym tygodniu uda mi się podjechać do TNT, żeby zostawić im dokumenty. Przysługuje mi ubieganie się o wizę bez wymogu rozmowy z konsulem, to pomyślałam, że skorzystam ;)

Chyba jestem pierwsza :D

A na pewno pierwsza, która ma w paszporcie wizę do Rosji. Mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzi :)

Hm, jesli zaszkodzi ta sowiecka wiza to bedzie………... habilitacja   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...