Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Patipitts said:


Ale ja nie mowie o mieszaniu ;) tylko ze ustawiaja u nas automatycznie wizyte na druga dawke po 28 dniach bez wzgledu na producenta mimo ze Pfizer wymaga 21 dni. Co prawda nic sie nie stanie jak zrobisz po 28 ale tak ustawione jest automatycznie bo mniemam ze rozne rodzaje maja w zaleznosci od okresu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Wydaje mi sie ze 21 dni to minimum - Rite Aid tutaj dla Moderny ma okres 24 do 42 dni a ustawiaja na 28 defaltowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/9/2021 at 4:08 PM, Roelka v.2 said:

:) Czy mozna stworzyc osobny temat dla anty-vaxow i innych teori spiskowych? :) 

Można...Ale jest już Facebook... grupy, Reddit, Quora czy co tam jeszcze... i to nie wystarcza...

Bo z jednej strony jest ta amerykańska wolność wypowiedzi... fair enough...

...a z drugiej... to kotłowanie się we własnym środowisku staje się z jakimś czasem nudne. Choćby nie wiem jak “elitarne” było to środowisko... A jest ono tym bardziej „elitarne” im bardziej jest bliżej „prawdy”...

... bo szczepionki jako eliminacja ludzkości lub sposób na zarobek to właściwie wersja „light” (i to tez wykluczająca się - bo albo na ludziach zarabiasz, albo ich zabijasz..).  Ci którzy wierzą tylko w to, są przez innych określani jako ciemne, pewnie już zaczipowane owce. Tutaj @feniks_01 jest „radykalny”, w innych sferach internetu by go wyzwali od lemingów... Bo wiadomo, wszystkim i tak kierują ci Ludzie-Jaszczury... Wszystko zależy od tego jak głęboko ktoś jest w stanie w tą internetową „króliczą norę” się zagłębić...

W każdym razie każda religia, ideologia, teoria czy spiskowa teoria prędzej czy później wymaga aby wyjść do „niewiernych”... zatem takich wątków nie da się uniknąć...

A ogólnie to ten kto kilkadziesiąt/kilkaset lat temu powiedział, że problemem ludzkości był brak powszechnego dostępu do wiedzy... no... temu komuś wypadałoby dziś odpowiedzieć - well... You know what mate?... That was not it!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/8/2021 at 8:02 PM, kzielu said:

Kaca nigdy nie mialem wiec nie wiem w sumie

He???... Nigdy nie miałeś kaca?

Wasza wymiana komentarzy mi przypomina nieformalne „interview” jakie bardzo dawno temu mój były szef z Glasgow robił z nowym pracownikiem, przy oczywiście przerwie na papierosa... Jak ktoś zna Glaswegians...to go to nie zaskoczy...

- You don’t want one?

- No, thank you, I don’t smoke.

- Oh.. I see... so weed only?

- No, I don’t do that either..

- Oh.. ok... but you do drink at least, right?

- Nope....

- oh... yyy... oh right... soooo... WHAT’S WRONG WITH YOU??...

:) 

Ostatecznie się okazało, że nowy koleś był muzułmaninem... a szef Brian zaliczył kolejną wizytę w HR...

...but that being said... jak różne nieformalne zaproszenia mi przez lata wysyłano, tak @kzielu ... to Ohio to zaczyna mi brzmieć podejrzanie purytańsko... <_<

Bo muszę przyznać, że klimaty i „rytuały” o których tu wczesniej pisali @ilon i @andyopole są dużo bliższe mojemu wschodnio słowiańskiemu sercu... Zwłaszcza jak dorzucić te wszystkie wędliny domowej roboty... no... to Oregon tu na przedzie... ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzielu napisał:

Wydaje mi sie ze 21 dni to minimum - Rite Aid tutaj dla Moderny ma okres 24 do 42 dni a ustawiaja na 28 defaltowo.

Przy szczepieniu dali mi ulotkę na ten temat ale jest w aucie a ja akurat zaległem na couchu po ciężkiej pracy w ogrodzie. Może później się zwlokę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kzielu napisał:

No dokladnie - slyszalem kiedys "what's wrong with me" ;-) Nigdy w zyciu sie nie nawalilem i nigdy nie probowalem czegos zapalic... Pewnie z tego powodu koniec juz bliski ;-) 

Wiadomo powszechnie że alkohol jest jednym z najlepszych konserwantów a nawet dzieci wiedza że wędzone dłużej leży. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...