Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A "bąbel nieruchomościowy" wciąż puchnie. Sąsiad wystawił we wtorek dom na sprzedaż (wg górnych wycen zillow.com), do piątku dostał 5 ofert. Wybrał tę, która była 30k above ask price, dostał darmowe 3 miesiące rent back, i oferta była "no contingency" czyli goście kupują praktycznie w ciemno za cash ...

"Baloniku mój malutki rośnij duży okrąglutki ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, mcpear said:

A "bąbel nieruchomościowy" wciąż puchnie. Sąsiad wystawił we wtorek dom na sprzedaż (wg górnych wycen zillow.com), do piątku dostał 5 ofert. Wybrał tę, która była 30k above ask price, dostał darmowe 3 miesiące rent back, i oferta była "no contingency" czyli goście kupują praktycznie w ciemno za cash ...

"Baloniku mój malutki rośnij duży okrąglutki ..."

My kupilismy dom w sierpniu i juz wtedy byl problem. Z tego co widze na lokalnych grupach teraz wszyscy maja problemy z kupnem domu. Powiedzialam mezowi ze chyba powinnismy nasz juz sprzedac bo profit moglby byc niezly  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Roelka v.2 napisał:

Powiedzialam mezowi ze chyba powinnismy nasz juz sprzedac bo profit moglby byc niezly  :D

I co dalej? Nazad na apartament? 

Chociaż jakby tak się zastanowić - wczoraj w kosiarce pekla mi linka wlaczajaca naped na koła. Qrde! Nie myślałem że ta kosiarka taka ciężka do pchania. Jakoś skończyłem kosić trawnik przed domem, alem się zasapał! 

Na backyyardzie skończę koszenie po założeniu nowej linki, już zamówiona, będzie we wtorek. 

A gdybym mieszkał na apartamencie zmienil bym co najwyżej pozycję, na couchu.:D 

Edytowane przez andyopole
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/13/2021 at 10:31 PM, andyopole said:

Naprawdę niedrogo. Zapraszam na szkolenie. 1st hour free.

Jeśli kiedyś ten cały wirus się skończy a ty będziesz nadal w Oregonie, to zdecydowanie skorzystam.

Bo jeśli coś kogoś pandemia nauczyła, to tego, że kawałek zieleni za drzwiami, to jest skarb. Bo można postawić choćby właśnie takie coś jak ta wędzarka...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rzecze1 napisał:

Jeśli kiedyś ten cały wirus się skończy a ty będziesz nadal w Oregonie, to zdecydowanie skorzystam.

Bo jeśli coś kogoś pandemia nauczyła, to tego, że kawałek zieleni za drzwiami, to jest skarb. Bo można postawić choćby właśnie takie coś jak ta wędzarka...

Oficjalnie i na pismie potwierdzam zaproszenie! 

To co mówisz okazało się niedawno podczas icestormu gdy u mnie nie było prądu przez cztery dni. Okazalo sie ze mieszkajacy po sasiedzku Amerykanie juz na drugi dzien nie mieli co jesc, sklepy i wszystkie smieciojadłodajnie zamknięte. A my z sąsiadką mieszkającą across The Street tylko wyjmowalismy zapasy i słoiki że spiżarni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy nastroju. Piękna, słoneczna pogoda, daje nadzieję na dobre plony owoców. Pięknie kwitną jabłoń, wiśnia, czereśnie i grusza. Pszczoły pracują ofiarnie. Po folią pomidory podrosły a wprawne oko dojrzy rzodkiewkę, która już wzeszła na centymetr. W tej chwili 26°C.


Och zazdroszczę tych temperatur Andy . Aż miło popatrzeć na te zdjęcia z błękitnym niebem. Szczególnie, że u nas od tygodnia szaro i pada, a prognozy na kolejne dni wcale nie napawają optymizmem .

64cb8ed6e20d08dd968e0565fc4c1666.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, katlia said:

U nas zima, ale ja zadowolona bo po 2giej dawce szczepionki dzisiaj jestem 100% chipped :) 

Super. Ja dziś jadę przyjąc pierwszą pieczęć znamienia Bestii. Pytałaś jak oceniam te wielkie centra szczepiennictwa. Trudno mi będzie ocenić bo zarówno moja żona, moje dzieci jak i ja w sumie wybraliśmy CVS - praktycznie można znaleźć terminy w ciągu 4 dni jak się z pół dnia posiedzi nad stroną webową CVS i odświeża się dostępność. W CVS poza tym można wybrać model chipów co ci wszczepiają. Myśmy zdecydowali się na Pfeizera.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...