Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, feniks_01 said:

Lassak Market ma 2 lokalizacje, ten duzo sklep zamkneli pare miesiecy temu, ale ten mniejszy z duza iloscia jedzenie dalej funkcjonuje :) Google wporowadza w blad tym razem :)

Ahhhh okay, wrzucilam w googla i pokazalo mi najwidoczniej ten inny :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byla apokalipsa papieru toaletowego, a teraz zapewne te same osoby pompuja benzyne do wiater i plastikowych toreb. Ci ludzie naprawde nie rozumieja ze to ONI teraz doprowadza do brakow. Ciekawa jestem kiedy w wiadomosciach beda mowic o pozarach, wybuchach spowodowanych przez tych idiotow. 

image.png.94f48c630aeec0e454c4bd8362f11578.png

 

A tak swoje droga - wczoraj mialam opercje kolana i dostalam piekny nowy metalowy staw. :D Szpital pierwsza klasa. Lunch i dinner bardzo dobrze - jak zobaczylam to jedzenie to od razu przypomniala mi sie ta jedna Facebookowa stronka gdzie ludzie pokazuja zdjecia jedzenia z polskich szpitali. Bez porownania. :p Takze teraz bedze sobie siedziec w domku przez jakies 6 -8 tygodni i chodzic z balkonikiem. :D Boli jak cholera, wiec nie polecam tego zabiegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

Takie jaja to tylko na wschodnim wybrzezu :P Ale z ciekawosci sprawdzilem ile "spalam" podczas pandemii i pracy zdalnej: $34.13 / mo Znaczy sie jeden bak na miesiac...

Ostatnio gadalismy z zona ze znajomymi i wiekszosc jest w okolicy $30-40 na miesiac, wiec taka "norma" - oczywiscie chwile pozniej mi sie dostalo od niej, ze nie oszczedzam... to jest czas oszczedzania na paliwie itd. i, że ja z tym swoim 9 MPG to zabijam srodowisko... :) Chwile pozniej prosila o kluczyki bo jednak moim autem sie jezdzi lepiej hahaha

Edytowane przez feniks_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Najpierw byla apokalipsa papieru toaletowego, a teraz zapewne te same osoby pompuja benzyne do wiater i plastikowych toreb. Ci ludzie naprawde nie rozumieja ze to ONI teraz doprowadza do brakow. Ciekawa jestem kiedy w wiadomosciach beda mowic o pozarach, wybuchach spowodowanych przez tych idiotow. 

Chyba nawet pojawiło się oficjalne stanowisko na te temat jakiejś komisji. Od razu opatrzono je (jak to w internecie) zabawnymi komentarzami:

 

 

Screen Shot 2021-05-12 at 5.41.39 PM.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...