Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, lestat said:

Zawsze wykupuję ubezpieczenie, ale tylko medyczne. Opóznienia, bagaże itp pokrywa mi kredytówka. Sprawdź, co pokrywa karta, którą zapłacisz za bilet. Ubezpieczenie kupowałem m.in. w HTH, Allianz, World Nomads (to przy wyjazdach na narty). Najbardziej popularne to Travel Guard. Jest kilka porównywarek ubezpieczeń np insuremytrip, możesz wstępnie sprawdzić czy coś przyzwoitego znajdą. Jak do tej pory z ubezpieczenia nie musiałem korzystać.
Byłem na początku czerwca w Polsce, co prawda leciałem LOTem (choć generalnie omijam), ale wszystko było zgodne z rozkladem i bezproblemowo. Na lotnisku w Warszawie straż graniczna sprawdzała paszport i szczepienie, tych ze szczepieniem z polskim paszportem kierowała do przejść automatycznych. Ogólnie bezstresowo i prawie jak przedcovidowo.

 

Dzięki, sprawdziłam to i generalnie strasznie drogo to wychodzi a pokrywa nie te rzeczy o które mi chodzi - bo anulowanie lotu czy zgubiony bagaż jestem w stanie wziąć na klatę, o koszty medyczne tez się nie boje bo mam ubezpiecznie. Brakuje mi OC głównie. A tego nie ma w pakiecie :( chyba pozostaje to olać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 19:04, ilon napisał:

@katlia milego pobytu!!! Ja sie tez szykuje i jakos sie nie umiem wyszykowac.

Jakie plany kochani na 4th of July??

Widzisz @ilon, nikt się planami nie pochwalil bo i pewnie nie bardzo jest czym. Gril, piwo, flage juz zawiesiłem.

A u mnie w kuchni zlew się zatkał. I to nie pod sinkiem a w crawl space. Tam jest konstrukcyjny błąd i raz na trzy lata muszę tam wleźć. Tak więc już jakiś plan sam się zaczął budować. Jutro zrobię, teraz leżę. :)

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2021 o 19:21, andyopole napisał:

Widzisz @ilon, nikt się planami nie pochwalil bo i pewnie nie bardzo jest czym. Gril, piwo, flage juz zawiesiłem.

A u mnie w kuchni zlew się zatkał. I to nie pod sinkiem a w crawl space. Tam jest konstrukcyjny błąd i raz na trzy lata muszę tam wleźć. Tak więc już jakiś plan sam się zaczął budować. Jutro zrobię, teraz leżę. :)

W sobote mi się nie chciało, dopiero dzis wlazłem i zrobiłem.  "Letko" nie było bo pomocy znikąd, nie było helpra do podawania kluczy. Najważniejsze że już mam spokój na jakiś czas.  :) teraz swietuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie worcilismy z naszego road tripu po Utah, Arizonie, Nevadzie i Dolinie Smierci. Bylo super! Dzieci spisaly sie na medal. O dziwo na drogach i w parkach bylo pusto, wiec zrealizowalismy plan w 120%. Jedynie co tribal parks zarzadzane przez Indian wciaz zamkniete ze wzgledu na Covid (ale i tak nie planowalismy jechac do Antelope Canyon). Poza tym w tamtych stanach tak jakby Covid juz nie istnial - nie byla wymagana maseczka chyba nigdzie oprocz lotnisk i samolotow.

Dzieki forumowiczom za cenne porady! Polecam taki trip kazdemu - te piekne widoki i wspomnienia pozostana ze mna do konca zycia. Chetnie sie podziele rowniez doswiadczeniem jak zorganizowac taka budzetowa wycieczke z dwojka malych dzieci :) 

  • Like 6
  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...