Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

...że wracam. Jestem w AMS. Pomimo terroru kulinarnego mojej mamy nie przytylem a wiec wywoze tyle samo Polaka ile przywiozlem. Obylo sie bez opłat celnych za wywóz.

A jakie masz wyksztalcenie,bo wiesz,ze "Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze na wylot do Polski w lipcu:)No i fajnie ze jest przerwa od szkoly to sie bycze;)

Tez mam przerwe od szkoly, ale odbywam te wakacje w innej szkole. Potrzepana jestem, nie? :D

Widze, ze sporo osob na forum wakacje (czerwiec, lipiec, sierpien) bedzie spedzac w Polsce. Dobry czas, bo nie ziębi (mam nadzieje!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 dni wysyłam dziecko na prawie 3 miesięczne wakacje do Polski, do babci. Mam zamiar spędzić ten czas w Chicago, obskakując wszystkie muzyczne, filmowe i literackie imprezy. Oraz kulinarne. Bojfrend obiecał że przez całe lato nie musimy gotować, będziemy jadać na mieście. Brak dziecka oznacza (przynajmniej dla mnie) również brak potrzeby sprzątania. Zapowiada się fajne lato :D w dodatku w fajnym mieszkaniu tuż na jeziorem, kilka przecznic od Boystown.

ale ci zazdraszczam :) moje starsze dziecko samo leci do Polski a młodej niestety nikt nie weźmie beze mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nareszcie wolne, dogadałam się, żeby nie pracować w czerwcu a wypowiedzenia przyjąć nie chcieli (że niby wrócę) :) Ulga i mnóstwo czasu na załatwianie spraw. Komplikuje mi się wynajem domu, bo klient marudzi myśląc, że jak wyjeżdżam to wynajmę za darmo :( Sporo rzeczy sprzedane na allegro i wśród sąsiadów (jestem w szoku ile tego człowiek gromadzi). Znalazłam firmę przeprowadzkową, która nas spakuje i dośle paczki jak już będzie gdzie. Rozmowy kwalifikacyjne poumawiane, spotkania z agencjami wynajmu ustawione, chyba już nic więcej nie da się zrobić :)

Jeszcze miesiąc i będziemy w amoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chce ! :)

Piszę pracę mgr bo wkoncu trzeba się obronić, uczę się angielskiego i zwiedzam Europe. Nie wyszło z green card, nie dla mnie poki co Australia, a ponieważ załapałem się na IEC , od nowego roku będę podbijał Kanadę. Poki co wziełem sobie za cel, zrobienie tych rzeczy w Polsce które zawsze odkłądałem, wyjazd na Mazury, Woodstock, skok ze spadachronem, poluje równiez na tanie linie lotnicze po Europie z dość dorbym skutkiem (nie wiedzialem ze podrozowanie może być tak tanie) Urlop spędzam w... Albanii. Powodzenia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chce ! :)

Piszę pracę mgr bo wkoncu trzeba się obronić, uczę się angielskiego i zwiedzam Europe. Nie wyszło z green card, nie dla mnie poki co Australia, a ponieważ załapałem się na IEC , od nowego roku będę podbijał Kanadę. Poki co wziełem sobie za cel, zrobienie tych rzeczy w Polsce które zawsze odkłądałem, wyjazd na Mazury, Woodstock, skok ze spadachronem, poluje równiez na tanie linie lotnicze po Europie z dość dorbym skutkiem (nie wiedzialem ze podrozowanie może być tak tanie) Urlop spędzam w... Albanii. Powodzenia dla wszystkich :)

wejdz na Orla Perc,Rysy i Gielrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...