Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Nie ma za co :)

Sama odkryłam to przypadkiem ;)

 

A wracając do głównego tematu, to chciałam powiedzieć, że oglądam właśnie dokument o Albercie Goeringu, młodszym bracie Hermana, któy wczasie wojny ratował Żydów. Obaj wychowani w tym samym domu, a tak różne poglądy...

Gdzieś w tv oglądałaś czy online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oprogramowania silnika Forum jest niestety koniecznością. Cały czas wykrywane są nowe zagrożenia w kodzie oprogramowania, dzięki którym hakerzy mogą zaspamować lub zniszczyć stabilność forum. Producent wypuszcza wówczas "łatki" i upgrade oprogramowania. Raz na 2-3 lata oprogramowanie jest całkowicie przebudowywane  i wówczas aktualizacja wiąże się ze sporymi zmianami (jak obecnie). Obecna wersja była wprowadzona już na wiosnę i długo wstrzymywaliśmy z jej wprowadzeniem. Z końcem roku kończy się jednak wsparcie producenta dla wcześniejszej wersji, więc nie było wyjścia. Nie była to kwestia zmiany "designu" czy chęci ulepszania dobrego :)

Nie wątpię, że wkrótce każdy przyzwyczai się do nowego układu i nikt nie będzie nawet pamiętał już o dawnej wersji :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, olmeca napisał:

Przy okazji od razu się zapytam o wsparcie dla taptalk? 

 

2 godziny temu, haneczka019 napisał:

Chyba nadal nie ma, przed chwilą sprawdzałam.

Nie znam Tapatalk ale znalazłem przed chwilą wtyczkę wspierającą to oprogramowanie i ją zainstalowałem. Proszę sprawdzić czy działa poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...