Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Roelka

Jesli przecztacie moje 2 posty ze zrozumieniem to okaze sie ze nie krytykuje was a pisze o tym ze wiekszosc tych osob wlasnie tak innych postrzega. 

Piszac o produkcie wlasnie tak to dziala, byc moze inny widza to inaczej lecz wypadkowa takiego forum jest uprzedmiotowienie twojej osoby przez ciebie sama. Co innego facebook ktorego celem jest zarabianie pieniedzy na stworzeniu spolecznosci i uslug temu towarzyszacych a co innego portale typu sympatia, ktore tworza katalog ludzi ktorzy wybieraja sobie partnerow na podstawie pierwszego wrazenia jakim sa te wywalne na wierz cyce lub kaczy dziub pokazany na zdjeciu z lakoniczna informacja za ktora przeciez musisz zaplacic... zupelnie jak w sklepie internetowym kupujac cokolwiek...

Ja nie wopiwadalem sie na temat twojego zwiazku i twojej osoby ale ty musialas cos napisac bo to lezy w typowo babskiej naturze i jeszcze probowalas mi tym dogryzc. Nawiasem mowiac skad ty mozesz wiedziec cokolwiek o mojej osobie skoro mnie nie znasz. Pytanie zatem skad ta teza ze ja to mam problem w tym wzgledzie? Toz to czysta populistyczna paplanina na temat mojej osoby przez osobe ktora mnie nie zna jest niczym innym tylko sianiem zamentu pozatym niezwiazanym z teamatem ktory poruszylem. Jak sie nie ma argumentu to sie przynajmniej nie obraza albo nic nie pisze, szczegolnie personalnie.

Piszac ze usiadzie na dupie po raz kolejny udowadniasz ze nie wiesz o czym pisze i trzeba ci to lopatologcznie wytlumaczyc wiec: usiasc na dupie znaczylo ze dziewczyna ktora jest krolewna i wydaje sie jej ze swiat lezy u jej stop bo chlopak czy maz jej usluguje a ona wyciera sobie nim d... w pewnym momencie ogarnia sie na tyle ze dzieje sie to co opisalem wyzej. Wlasnie to mialem na mysli. Uzupelniajac cycki zaczynaja wisiec, d.. rosnie i wasz instynkt zachowawczy zaczyna dzialac powodujac nazwijmy to pewna uleglosc, bo inaczej kazde pojdzie w swoja strone i krolewna zderzy sie z rzeczywistowscia. Oczywiscie w normalnej relacji sytuacja ta moze nie miec wogole miejsca.

Wiec siedzienie na dupie to nie siedzienie na dupie ja widac....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz90 - nie obraz sie na to co teraz powiem. Rodzina rodzina i wiadomo, ze trzeba pomagac. Ale nie poswiecac cale swoje zycie na to... znaczy, ty musisz zyc dla siebie. Z twoich postow czytam, ze ty jestes troche takie "mokre kluski"... Idz pobiegaj, wyjdz na silownie, pij duzo wody, zadbaj o siebie.. Zamiast biadolic jak to za pare lat bedziesz chory i samotny i wogole, zrob cos dla siebie. A jak juz teraz masz watpliwosci czy sobie poradzisz w obcym kraju i zakladasz, ze bedziesz sam i bedzie bez sensu... to moze po prostu nie wyjezdzaj, jak juz to teraz jest problem. :P

 

Sorry za szczerosc, ale czasami komus jest potrzebny kopniak w tylek.

 

Dublin - W sumie juz nie mam slow. Nie znam cie. Oceniam cie tylko na podstawie twoich postow. Z ktorych az bije jakas dziwna niechec do kobiet i frustracja. Podejrzewam, ze kazdy czytajac twoje posty od razu pomysli, ze pisze je ktos kto mial potworne doswiadczenia z kobietami. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roelka napisał:

Lukasz90 - nie obraz sie na to co teraz powiem. Rodzina rodzina i wiadomo, ze trzeba pomagac. Ale nie poswiecac cale swoje zycie na to... znaczy, ty musisz zyc dla siebie. Z twoich postow czytam, ze ty jestes troche takie "mokre kluski"... Idz pobiegaj, wyjdz na silownie, pij duzo wody, zadbaj o siebie.. Zamiast biadolic jak to za pare lat bedziesz chory i samotny i wogole, zrob cos dla siebie. A jak juz teraz masz watpliwosci czy sobie poradzisz w obcym kraju i zakladasz, ze bedziesz sam i bedzie bez sensu... to moze po prostu nie wyjezdzaj, jak juz to teraz jest problem. :P

 

Sorry za szczerosc, ale czasami komus jest potrzebny kopniak w tylek.

Ja się nie obrażam ja się zgadzam. z pobieganiem byłby problem bo stawy wysiadły by w momencie. Z drugiej strony jeżeli ,,zwiedziłabyś tyle szpitali i poznała tyle historii ludzkich" np. taka jak przychodzi jedna zapłakana dziewczyna w Twoim wieku (nie wiem ile masz lat ale młoda) i mówi do drugiej ,że lekarz jej powiedział jej ,że nie am żadnych szans i wstrzymują chemię max 3 miesiące życia. To inaczej odbierasz świat ludzie i rodzinę .

Czemu mam wątpliwości co do wyjazdu  bo jakby każdy wpajał ci ,ze jesteś nikim to byś zaczęła w to wierzyć. Ktoś mnie tutaj zarzucał i pytał w jednym z tematów jeżeli by się to udało to ja do USA nie jadę dla kasy , lepszego życia itd. Ja lepsze życie to na ten moment miałbym w Polsce .Ja jadę tylko po to żeby dostać właśnie tego kopniaka w tyłek .Wiem chore , ale tylko wtedy udowodnię przede wszystkim sobie  ,że jestem coś wart.

 

Z USA tak , ale nie z Polską .Zresztą to się wcale tak bardzo od siebie w pewnych aspektach nie różni. Zresztą moje obserwacje są z Polski a nie USA,. 

I w Polsce  nikt prócz mamy i ew. ale rzadko taty chyba by mnie nie odwiedzał bo na brata naprawdę nie mam co liczyć. Żadnych przyjaciół jak to pięknie zaśpiewano w Nie płacz Ewka? Proza życia to przyjaźni kat? Nie przeczę ,ze nie ma przyjaźni na cale życie , ale o takie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tez swoje przeszlam. Nie mam zamiaru sie tym dzielic. Jednak nauczylo mnie to, ze trzeba miec twardy tylek i nie patrzec na innych ludzi. Na zadnych przyjaciol. Musisz sie najpierw skupic na sobie. Potem na rodzinie. Dopiero potem na innych. No chyba, ze chcesz byc meczennikiem. To spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dublin - W sumie juz nie mam slow. Nie znam cie. Oceniam cie tylko na podstawie twoich postow. Z ktorych az bije jakas dziwna niechec do kobiet i frustracja. Podejrzewam, ze kazdy czytajac twoje posty od razu pomysli, ze pisze je ktos kto mial potworne doswiadczenia z kobietami. Tyle.


Dokładnie myśle tak jak ty. Przebija z tych postów ogromna frustracja i wręcz niechęć do płci przeciwnej. W sumie to na podstawie jego wypowiedzi można wywnioskować, że straszny p... z niego, kurde, nie mogę tu użyć tego słowa. Ale żaden inny epitet w tym momencie nie pasuje mi tak jak ten. A ten wręcz chamski sposób jego wypowiedzi mówi sam za siebie. No ale cóż my możemy wiedzieć, w końcu jesteśmy tylko kobietami .
Ja jadę tylko po to żeby dostać właśnie tego kopniaka w tyłek .Wiem chore , ale tylko wtedy udowodnię przede wszystkim sobie  ,że jestem coś wart.

Popatrz, ty już piszesz w czasie teraźniejszym, jakby to było pewne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roelka Na jakiej podstawie twierdzisz ze ja nie nawidze kobiet? Czy ja kiedykolwiek napisalem to ze ich nie nawidze? Jasli tak napisalem to pokaz gdzie taka informacje zawarlem.

Opisalem jak widze portale typu symatia ale nie nazwalem i nie szydzilem z kobiet jak mi to zarzucasz, wylaczajac  kacze dzioby i im podobne gwiazdy, sformulowania ktore tu uzylem sluzyly do uzmyslowienia i pokazania dlaczego ludzie sa tam traktowani jak produkt.

Kwestia kasa lub cialo jest norma w tym przypadku. jest cala nagonka medialna od momentu wyjscia Polski z prlu, wymuszajacy seksistowski sposob traktowania kobiet przez mezyczyzn oraz przez same siebie. Codzienna papka medialno-reklamowa chocby kosmetykow i jak kobieta wygladac powinna czy pseldo celebrytek i celebrytow ktorej wypadkowa sa te dzioby oraz ped ku poprawie wizerunku i za latwym zyciem czyims kosztem. Kobiety a w zasadzie powiedziec chce te zdziry ktory to wlasnie wykozystuja kozystaja wlasnie z takich srodkow komunikacji jakim jest forum lub portal randkowy. Co one maja do zaoferowania poza atutem fizycznym powiem ze niewiele znam historie kumpli i swoje tez widzialem wiec jestem w tym wzgledzie ustosunkowany...

Osobiscie nigdy nie kozystalem z takich portali nie mam tak konta i nie chce miec, gdyz nie potrzebuje tego typu medium do kontaktu z kobieta, bo nawet brzydze sie taka forma zawierania znajomosci, kiedy jak jeszcze kozystalem z gg wielokrotnie bylem zaczepiany przez kobiety szukajace 2 polowy czy to normalnie? Chyba nie, przynajmniej nie dla mnie i nie w ten sposob. Nie mam nic przeciwko kobiecie ktora zaciekawiona mna wykona pierwszy krok mimo braku mojej atencji i traktuje ja wtedy z takim samym szacunkiem jak gdy ja to robie. Mam dobry kontakt z kobietami i szanuje je z wzajemnoscia, ale  "zdziry" sobie odpuszczam, przez szacunek do samego siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dublin napisał:

 Mam dobry kontakt z kobietami i szanuje je z wzajemnoscia,

post-37305-Krysten-Ritter-eye-roll-gif-D

To moj ostatni post w tej dyskusji, bo juz nie mam slow. Ide teraz plakac do lustra, bo jestem zdzira korzystajaca z portali randkowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...