Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zgadzam z Max Kolonko ze wybor Trumpa to glownie 70% prezencji bo pasuje bardziej do silnego USA niz Hilary co bedzie to bedzie.

Jego plan ekonomiczny to zagdka. Co mnie zdziwilo ze chyba imigranci troche zrozumieli jak to dziala. Fajnie ze dostali szanse wiec pewnie wychodzili z zalozenia ze kazdy taka powinien dostac tylko to tak nie dziala. Ameryka nie jest dla wszystkich bo wszedzie by bylo jak w ameryce. Ameryka jest dla tych ktorych amerykanska gospodarka potrzebuje i chyba spora ilosc imigrantow do tego wniosku doszla.

 

Zobaczymy jak bedzie . Ja chyba bede zmienial prace bo do mnie wyzdzwaniaja i chca zwerbowac. Lepsza kasa, lepsze benefity a robota podoba. :D Fartnelo mi sie z ta karta. W PL bym klepal minimalna stawke a pracuje na podobnych stanowiskach. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2016 o 12:11, Roelka napisał:

Fajnie się teraz w nazi Półce mieszka?

Jak czytam takie teksty to nie wiem czy śmiać się czy płakać, poziom absurdu u niektórych zaczyna niebezpiecznie szybować.

Dla twojej informacji na szczęście w PL pozbyliśmy się już bojówek antify i nie wpuszczamy bratniej pomocy z niemiec, tak więc nikt na nikogo nie napada w imię ideologii.

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy te wszystkie newsy o napach pseudo patriotów na obcokrajowców i ludzi mówiących innymi językami to kłamstwa? Te demonstracje neo nazistów ( o przepraszam, narodowcow) to też sie nie wydarzyły? Polska kocha ludzi wszystkich kolorów skóry, wyznań , itp? Nic tylko wracać. :)   ps. Autokorekta na moim telefonie to jakaś pomyłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to zagranicą każdy będzie mnie szanować;)

nie lubię takich przepychanek i wyliczanek bo to nic dobrego nie przynosi a jest gorzej a do tego są kłótnie . Nie ma nigdzie 100% raju gdzie każdy patrzy przychylnie. Zawsze trafi się źle mimo podobnego robienia. Znajoma dostała miejsce do spania do tego samochód itd a ktoś dostanie w du.. Chociaż podobnie robili i byli pozytywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Roelka napisał:

Znaczy te wszystkie newsy o napach pseudo patriotów na obcokrajowców i ludzi mówiących innymi językami to kłamstwa? Te demonstracje neo nazistów ( o przepraszam, narodowcow) to też sie nie wydarzyły? Polska kocha ludzi wszystkich kolorów skóry, wyznań , itp? Nic tylko wracać. :)   ps. Autokorekta na moim telefonie to jakaś pomyłka. 

 

Zacznij czytac media niepokorne to te wszystkie problemy znikna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...