Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patipitts napisał:

Andy zaśmiałam sie jak przeczytałam twoj komentarz, bo przypomniało mi sie jak w wakacje pojechaliśmy z chłopem do fryzjera :D ja siedziałam w aucie i czekałam na niego godzinę (!!!) i wpadłam na jakże cudowny pomysł słuchania radia w zgaszonym aucie ;) oczywiście bateria sie wyczerpała i nie pomogły nawet kabelki, ktorych użyczył nam pomocny pan. Musieliśmy wzywac pomoc drogowa, dostałam od chłopa opieprz a tego samego dnia pózniej złapała mnie policja za zbyt szybka jazdę :P na szczescie udało mi sie na ładne oczy uniknąć wtedy mandatu ale chłop był zły do wieczora :D po tamtej akcji kupił nam takie urządzonko do ratowania baterii (jumpstart) z powerbankiem i nawet raz sie przydało od tamtej pory, polecam, choc nie znam sie i nie wiem czy tobie by pomogło ;) 

ja mam mega ciężki tydzień, codziennie praca, treningi, zaczęłam tez udzielać korków z angielskiego, wracam codziennie wieczorami i padam na ryjek a w piątek o 5 wyjeżdżam do wrocka. Mam nadzieje ze tam sobie odpocznę, chociaż znając moje koleżanki to wrócę w takim stanie jak w poniedziałek wielkanocny :D 

Zwykłe radio pobiera bardzo mało prądu i bez szkody dla baterii może grać i kilka dni. Chyba że chłop ma audiosystem z bagaznikiem pełnym wzmacniaczy, wtedy to ustrojstwo potrzebuje tyle prądu co mała wieś w czasie omłotów. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pelasia napisał:

Mi sie wydawało, ze wiecej niz 3 lata nie dają. Twoja chyba ze złota zrobiona, ze aż 7 dali.

Sprawdziłem dziś kwity, jest qrna certyfikat na 7 lat gwarancji jak byk. Zawiesiłbym fotkę ale coś mi zawieszanie nie działa. Dziady akumulator przynieśli z magazynu i żaden cieć nawet szmatką kurzu nie starł, nie mówię już o tym że nakrywke na plusowy zacisk zostawili położoną na filtrze powietrza. Dobrze ze jej nie wywialo. Nie dość że za baterię skroili mnie jak młode żyto to jeszcze dyche za labor dopisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...