Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, pelasia napisał:

ilon a co bedziesz oglądać? Ja po powrocie do domu zaczynam Outlander. Kobiety w pracy w serialu zakochane. Trzeba sprawdzic :) Choc jestem zaskoczona, bo kiedyś netflix mi na iPadzie w PL nie działał a teraz nie ma problemu, moze zacznę nawet przed wyjazdem :) 

Jestem na ostatim sezonie Dextera. Dokoncze to a potem moze zaczne cos nowego. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pelasia napisał:

 Nie przebił zakończenia LOST ! 

Tu się zgodzę w 100% , tyle że Dexter był dość dobry do samego końca - tylko ten ostatni wątek... Lost psuło się długo i z odcinka na odcinek było coraz bardziej żenujące.

Btw. Ilonka szybko Ci poszło! :)

2 godziny temu, andyopole napisał:

TGIF. Crazy tydzień. Nic mi się niechcenia gotować, wyciągnąłem pizzę z zamrazarki. Mimo lenistwa trochę ja poprawiłem po swojemu. Ambitne plany na jutro jednak nie pochwalę się jakie bo nie wiem czy mi się zechce wszystko robic.

Mi się nigdy nie chce! ;) dlatego za namową znajomych zamówiłam thermomixa. Jak na razie drugi dzień sprawdza się wyśmienicie ale boje się że zaraz mój zapał opadnie ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie wynalazki ostatecznie i tak kończą w garażu. Nigdy nie kupuje rzeczy typu "Cooper pan", jakieś mixery oferowane w telesprzedazy itp. opierając się na owczym pedzie. Mam to co potrzebne i wystarczy do zrobienia tego co chcę. Tak naprawdę chodzi głównie o to żeby z ludzi wyrwać pieniądze wmawiajac ludziom cudowne właściwości tych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Te wszystkie wynalazki ostatecznie i tak kończą w garażu. 

Mam Ciocie w Polsce... uwazana za naprawde utalentowana w kuchni. Jej obiady, desery, ciasta byly legendarne. Znajomi, sasiedzi dzwonili z pytaniami, zamawiali u niej torty ktore byly lepsze niz te z najslawniejszych piekarni. Co bylo u niej w kuchni? Zadnych gadzetow... ot, patelnia, garnek, dobry noz... swietna kuchnia polega na wyczuciu, smaku, wiedzy... nie "wynalazkow". 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...