Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, sam niedawno przerabialem temat przeprowadzki. Niby wszystko już rozpakowane i poukładane ale pasty do butów i szczotek do dziś nie znalazlem.

 

edit: wiem że data wylotu to tajemnica wojskowa, w każdym razie, jak mawiają starzy Polacy: Gute Fahrt!

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz trzeci dzien w PL! Jutro ide na polskie wesele, jestem przekonana ze przybedzie mi z 10kg po tej wizycie w ojczyznie:P Nadrobilam tez zaleglosci z tego co to sie tutaj dzieje pod wzgledem politycznym, kabaret... W ogole to mi sie poszczescilo bo maz zostal w USA i raportowal ze pogoda oszala i rzeczki powylewaly w naszej miejscowosci, a na slasku slonko swieci! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilam z Wrocławia wczoraj, było super :) wrocilam z podbitym okiem co prawda, limo nabilam sobie sama (LOL) w parku trampolinowym podczas robienia salta Haha :D troche pozwiedzalysmy, troche poimprezowalysmy a troche sie pobyczylysmy :) super wyjazd, tylko podróż męcząca. Tymczasem w domu mam gości ze śląska, niedługo zbieram sie na grila bo znajomi sie pozjeżdżali na majówkę i tak to :) nie ma czasu kurka odpocząć. Ale co tam, przynajmniej cos sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/28/2017 o 22:41, agatenka napisał:

Tu się zgodzę w 100% , tyle że Dexter był dość dobry do samego końca - tylko ten ostatni wątek... Lost psuło się długo i z odcinka na odcinek było coraz bardziej żenujące.

Obejrzalam wczoraj ostatni odcinek i rzeczywiscie jestem bardzo, bardzo zawiedziona. Tyle bylo opcji zakonczenia serialu, a mam wrazenie, ze wybrali jedno z najgorszych scenariuszy. No coz, serial sam w sobie naprawde bardzo mi sie podobal i bede milo wspominac, ale ta koncowka. Troche przykro mi sie zrobilo. ;>

Happy Monday Panie i Panowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, haneczka019 napisał:

Roelka, a jak tam kocurki? Jak przeżyły lot? Bardzo były zestresowane jak doleciały do rodzicow? 

Poradzily sobie bardzo dobrze. Moja mama mowila ze dwa pierwsze dni byly troche wystraszone, ale szybko sie zadomowily. Ponoc zrobily na lotnisku Balice spore zamieszanie. Pracownicy lotniska powiedzieli rodzicom, ze nigdy wczesniej nie mieli takiej samodzielnej "zywej" przesylki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joanna30 napisał:

... że kolejny raz zadziwiłam samą siebie swoją głupotą :lol:

Przez przypadek sformatowałam nie ten dysk zewnętrzny, co miałam. I setki giga zdjęć, muzyki i innych poszło w kosmos!

Brawo, k... ja.

 

Przez przypadek? Ja nie wiem jak to zrobic format naumyslnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...