Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

11 godzin temu, agatenka napisał:

W sumie nie mnie to oceniać ale wydaje mi się że gotuje nie źle, problem w tym że ja po prostu nienawidzę tego robić! Nie mam cierpliwości, nie sprawia mi to żadnej przyjemności i jest wręcz codzienną udręką. 

Ja tez nie specjalnie lubie gotowac... ta codziennosc mnie dobija... przez wiele lat maz gotowal bo ja wracalam z pracy pozniej niz on. Teraz jest na odwrot i ja przejelam obowiazki z minimalnym entuzjazmem. (Gadzety w kuchni mam, i to sporo. Ale do doskonalej kucharki mi bardzo daleko.) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja lubię gotowac, piec, majsterkować. Lubię coś robić. Jeśli rozwalę się na kanapie, co też robię, gryzie mnie sumienie ze tracę czas w którym mógłbym zrobić coś pożytecznego. Przypomina mi się moja mama. Sobota, czyta zawzięcie gazety co lubi robic, ogląda jakiś serial. W końcu wzdycha, wstaje i idzie do kuchni i wraca za godzinkę za jakimś wspaniałym smakołykiem. Nikt jej o to nie prosił ale lubiala zawsze zrobić innym przyjemność a nie miała zrozumienia dla ludzi, którzy "musieli" w ciągu dnia się położyć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda, sam niedawno przerabialem temat przeprowadzki. Niby wszystko już rozpakowane i poukładane ale pasty do butów i szczotek do dziś nie znalazlem.

edit: wiem że data wylotu to tajemnica wojskowa, w każdym razie, jak mawiają starzy Polacy: Gute Fahrt!

Edytowane przez andyopole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Roelka napisał:

Czlowiek nie wie ile ma rzeczy dopoki nie zacznie wszystkiego pakowac. o.O

Roelka, a jak tam kocurki? Jak przeżyły lot? Bardzo były zestresowane jak doleciały do rodzicow? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja juz trzeci dzien w PL! Jutro ide na polskie wesele, jestem przekonana ze przybedzie mi z 10kg po tej wizycie w ojczyznie:P Nadrobilam tez zaleglosci z tego co to sie tutaj dzieje pod wzgledem politycznym, kabaret... W ogole to mi sie poszczescilo bo maz zostal w USA i raportowal ze pogoda oszala i rzeczki powylewaly w naszej miejscowosci, a na slasku slonko swieci! :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wrocilam z Wrocławia wczoraj, było super :) wrocilam z podbitym okiem co prawda, limo nabilam sobie sama (LOL) w parku trampolinowym podczas robienia salta Haha :D troche pozwiedzalysmy, troche poimprezowalysmy a troche sie pobyczylysmy :) super wyjazd, tylko podróż męcząca. Tymczasem w domu mam gości ze śląska, niedługo zbieram sie na grila bo znajomi sie pozjeżdżali na majówkę i tak to :) nie ma czasu kurka odpocząć. Ale co tam, przynajmniej cos sie dzieje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4/28/2017 o 22:41, agatenka napisał:

Tu się zgodzę w 100% , tyle że Dexter był dość dobry do samego końca - tylko ten ostatni wątek... Lost psuło się długo i z odcinka na odcinek było coraz bardziej żenujące.

Obejrzalam wczoraj ostatni odcinek i rzeczywiscie jestem bardzo, bardzo zawiedziona. Tyle bylo opcji zakonczenia serialu, a mam wrazenie, ze wybrali jedno z najgorszych scenariuszy. No coz, serial sam w sobie naprawde bardzo mi sie podobal i bede milo wspominac, ale ta koncowka. Troche przykro mi sie zrobilo. ;>

Happy Monday Panie i Panowie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 godziny temu, haneczka019 napisał:

Roelka, a jak tam kocurki? Jak przeżyły lot? Bardzo były zestresowane jak doleciały do rodzicow? 

Poradzily sobie bardzo dobrze. Moja mama mowila ze dwa pierwsze dni byly troche wystraszone, ale szybko sie zadomowily. Ponoc zrobily na lotnisku Balice spore zamieszanie. Pracownicy lotniska powiedzieli rodzicom, ze nigdy wczesniej nie mieli takiej samodzielnej "zywej" przesylki. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz