Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Sa darmowe narzedzia na sieci do odzyskiwania danych. Kiedys wyczyscilem przez przypadek karte 16GB z aparatu, zainstalowalem aplikacje i udalo mi sie odzyskac jakies 95% zdjec. Process troche potrwa, tym bardziej przy takiej ilosci, ale warto.

Edytowane przez Dejmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grape napisał:

A ja juz trzeci dzien w PL! Jutro ide na polskie wesele, jestem przekonana ze przybedzie mi z 10kg po tej wizycie w ojczyznie:P Nadrobilam tez zaleglosci z tego co to sie tutaj dzieje pod wzgledem politycznym, kabaret... W ogole to mi sie poszczescilo bo maz zostal w USA i raportowal ze pogoda oszala i rzeczki powylewaly w naszej miejscowosci, a na slasku slonko swieci! :rolleyes:

Wystarczy oglądać UCHO PREZESA (coś jak szopka noworoczna sprzed lat... :D) - śmiechu co niemiara, ale to chyba bardzo udana satyra na obecną polityczną rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joanna30 napisał:

... że kolejny raz zadziwiłam samą siebie swoją głupotą :lol:

Przez przypadek sformatowałam nie ten dysk zewnętrzny, co miałam. I setki giga zdjęć, muzyki i innych poszło w kosmos!

Brawo, k... ja.

Jak sformatowalas tylko to dane nadal tam sa  i jest banalnie prosto je odzyskac, pod warunkiem ze nie zapisywalas nic na dysku. Masa darmowych, prostych  narzedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dejmos napisał:

Sa darmowe narzedzia na sieci do odzyskiwania danych. Kiedys wyczyscilem przez przypadek karte 16GB z aparatu, zainstalowalem aplikacje i udalo mi sie odzyskac jakies 95% zdjec. Process troche potrwa, tym bardziej przy takiej ilosci, ale warto.

Z kartą w zeszłym roku w USA zrobiłam tak samo, ale program mi wszystko ładnie odzyskał ;) Ale nie próbowałam, czy to zadziała na dysku.

Jeśli ktoś może polecić jakiś dobry program, to ja i moja głupota byłybyśmy niezmiernie wdzięczne! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...