Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vlade napisał:

Gratki! Daj znać prawnikowi ze do Polski lecisz, zeby przypadkiem nie wysłał i485 jak jesteś za granica.

Tak, ponownie mu daty wyslalem, a o podrozy wie, bo jakby nie wyslali I-140 przed to by mi sie I-94 zmienil. Zreszta on nie kiwnie palcem zanim mu czekow nie wysle. :] 

A tak w ogole to mam jeszcze nowa wize pracownicza od pazdziernika. Troche sie burdel zrobil. :)

Dzieki za wskazowki.

2 godziny temu, Roelka napisał:

Gratulacje. :)

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KaeR napisał:

Ladies and Gentlemen:

On May 3, 2017, we approved your Form I-140, Immigrant Petition for Alien Worker , Receipt Number XXXXXXXXX. We will mail your approval notice. Please follow the instructions in the notice.

Dziekuje za trzymanie kciukow... i @vlade , ktory mi powiedzial, ze moge sprawdzac sobie sam status aplikacji. Prawnik wlasnie potwierdzil. :)

Ide pic. :P

 

WOO-HOO  !!!!!!!!!!! Swietna wiadomosc! Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ilon napisał:

A ja chcialam sie wyzalic, ze maj jest moim miesiacem bez slodyczy. To moj drugi dzien a ja leze juz w lozku i sie zastanawiam jakiego smakolyka bym zjadla :D

Łączę się z Tobą w bólu. Ja nie muszę dbać, linie mam nienaganną. 165 cm i tylko 92 kg wagi, w pidzamie. Dobrze mi z tym, niczego sobie nie odmawiam, w sobotę nawedzilem bloczków, schabu i nie mogę przestać próbować. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KaeR napisał:

Dzieki! Teraz moge powiedziec, ze mam papier pokazujacy, ze taki glupi to ja nie jestem ;)

Spojrzalem w maile i od rozpoczecia procesu z prawnikiem do decyzji minelo troche ponad 5 tygodni. Niezle. 

Noooo, jak masz na piśmie to nikt nie podskoczy. Nie wiem co to za wiza co ją dostałeś ale jeśli Ci pasuje to gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

WOO-HOO  !!!!!!!!!!! Swietna wiadomosc! Gratuluje

Bylo fajnie dopoki nie dostalem listy z dokumentami do AOS. No to sie w Polsce po urzedach nachodze. :\ 

 

Jak ktos odnosnie lekarza na I-485 ma komentarz, to chetnie wyslucham. 

 

54 minuty temu, andyopole napisał:

Nie wiem co to za wiza co ją dostałeś ale jeśli Ci pasuje to gratulacje.

Dzieki, ale to nie wiza. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ilon napisał:

O kurde, to jak bedzie oblewanie tej karty to ja dwa dni sobie zarezerwuje na ta okazje! 

Czekaj, nie otwieraj jeszcze zakasek bo tu są takie pytania w formularzu, że chyba żadnej karty nie dostanę. Rozmiar majtek wszystkich byłych żon... Ja to ich imion nawet nie pamiętam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KaeR napisał:

Czekaj, nie otwieraj jeszcze zakasek bo tu są takie pytania w formularzu, że chyba żadnej karty nie dostanę. Rozmiar majtek wszystkich byłych żon... Ja to ich imion nawet nie pamiętam... 

Dasz rade i mi sie tu prosze nie wymigiwac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...