Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@Jackie nie warto pisac w temacie loterii. Nowi uzytkownicy zawsze wiedza lepiej. Jeszcze cie tam zwyzywaja jak mnie. W sumie zalosne ze maja gdzies rady kogos kto juz ma spore doswiadczenie w wizach I zyciu w USA. Dopoki nie powiesz im ze mazenia sie spelniaja I kazdy moze dostac kazdy wize to cie zjedza. ;) Bede wredna ale ciesze sie ze niektorzy tam nie wygrali. O! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roelka napisał:

@Jackie nie warto pisac w temacie loterii. Nowi uzytkownicy zawsze wiedza lepiej. Jeszcze cie tam zwyzywaja jak mnie. W sumie zalosne ze maja gdzies rady kogos kto juz ma spore doswiadczenie w wizach I zyciu w USA. Dopoki nie powiesz im ze mazenia sie spelniaja I kazdy moze dostac kazdy wize to cie zjedza. ;) Bede wredna ale ciesze sie ze niektorzy tam nie wygrali. O! 

 

Ja tylko pilnuję porządku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2017 o 08:22, vlade napisał:

Recuva - http://www.piriform.com/recuva

Tu jak uzywac: http://www.piriform.com/docs/recuva/using-recuva/recovering-files-from-damaged-or-reformatted-disks

Najlepiej przy odtwarzaniu podac inny dysk jako miejsce docelowe (zeby nie bylo zadnych operacji zapisu) na oryginale), i wybierz "Restore folder structure' - to odtworzy tez strukture katalogow. Jesli nie masz drugiego dysku to lepiej poczekac az go kupisz, to niewiele kosztuje.

Melduję, że program się nie spisał :(

Zatrzymał się przy 24 plikach.

Pandora Recovery zatrzymał się na 266 plikach.

A Strong Recovery zatrzymał się na 444 plikach.

Po prostu wszystkie programy się zatrzymały. Nie, że skanowanie zakończone, czy że dalej się nie da, tyko po prostu stanęło i przez pół godziny nic się do przodu nie posunęło. Także chyba będę musiała się pofatygować do fachowców. Zastanawiałam się nawet nad kupnem jakiegoś programu, ale nie wiem, czy jakikolwiek daje gwarancję odzyskania, a nie że po 500 plikach się zatrzyma i kiszka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joanna30 napisał:

Melduję, że program się nie spisał :(

Zatrzymał się przy 24 plikach.

Pandora Recovery zatrzymał się na 266 plikach.

A Strong Recovery zatrzymał się na 444 plikach.

Po prostu wszystkie programy się zatrzymały. Nie, że skanowanie zakończone, czy że dalej się nie da, tyko po prostu stanęło i przez pół godziny nic się do przodu nie posunęło. Także chyba będę musiała się pofatygować do fachowców. Zastanawiałam się nawet nad kupnem jakiegoś programu, ale nie wiem, czy jakikolwiek daje gwarancję odzyskania, a nie że po 500 plikach się zatrzyma i kiszka :P

Bummer, jak duzy jest ten dysk? Kliknelas  "Scan for non-deleted files" (to jest takie troche mylace, bo te pliki ktore stracilas to nie zostaly skasowane) - te 24 pliki byly oznaczone zielonym kolem z bialym srodkiem? Bo chodzi o to zeby odzyskac pliki ktore utracilas w wyniku formatowania, a nie te ktore kiedys sama skasowalas. Takie skanowanie moze trwac godziny. Zobacz jeszcze to: http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm nie uzywalem tego osobiscie, ale niby ma opcje odzyskiwania calych partycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vlade napisał:

Bummer, jak duzy jest ten dysk? Kliknelas  "Scan for non-deleted files" (to jest takie troche mylace, bo te pliki ktore stracilas to nie zostaly skasowane) - te 24 pliki byly oznaczone zielonym kolem z bialym srodkiem? Bo chodzi o to zeby odzyskac pliki ktore utracilas w wyniku formatowania, a nie te ktore kiedys sama skasowalas. Takie skanowanie moze trwac godziny. Zobacz jeszcze to: http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm nie uzywalem tego osobiscie, ale niby ma opcje odzyskiwania calych partycji.

Dysk ma 1TB.

Program jest w wersji polskiej i tak, skanowałam w poszukiwaniu nieusuniętych plików. Choć on zaczął od wyszukiwania usuniętych plików. Te pliki nie były oznaczone żadnym kolorem. Po prostu, jak po półgodzinie stan się nie zmienił i nadal były 24 pliki, to stwierdziłam, że nie ma sensu, żeby program nadal chodził.

recuvaaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joanna30 napisał:

Dysk ma 1TB.

Ok, sformatowalem sobie dysk, 0.5TB, zajety w 80%. Recuva po kilku minutach pokazala ze znalazla 73 tys plikow, (ale poczatkowo bylo tylko kilkadziesiat) i ze samo skanowanie zajmie 4 godziny. Nie pokazuje plikow na liscie, pewnie dopiero jak skonczy skanowanie. Tam w opcjach zaawansowanych zaznacz jeszcze "deep scan", niestety z tych "non-deleted" to znalazl tylko tez 25. Doslownie po dwoch minutach ten napis "obliczanie pozostalego czasu" zniknal i pojawil sie szacunek czasu. Jak masz ten dysk podlaczony? Wydaje mi sie ze masz to podlaczone po usb 2.0 i dlatego jest tak wolno. 

Ten drugi programik z easeus.com pokazuje skanowane pliki od razu i zapelnia liste. Tez caly skan bedzie trwal kilka godzin. Tylko ze bezplatnie odzyskac mozna tylko 500GB, za wiecej trzeba placic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...