Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw to na cala noc wlaczone. I jeszcze jedna rzecz - sprawdz w zaawansowanych ustawieniach energii czy przypadkiem dysku nie odcina, tam jest taka opcja "turn off hard disk after" - wylacz to zupelnie. I to samo dla USB, jest "USB selective suspend", tez to wylacz. No i oczywiscie zeby sam komputer nie poszedl w stan uspienia. 

Znam ten bol, kiedys przepiecie spalilo mi caly komputer, lacznie z dyskiem na ktorym mialem wszystkie zdjecia. Udalo mi sie kupic ten sam model dysku, wymienic elektronike i odzyskac dane, na szczescie calkowity koszt odzyskania danych to i tak byly tylko dwa nowe dyski (nie robilem tego w sterylnych warunkach, takze 99% danych udalo sie odzyskac ale dysk byl i tak do wywalenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vlade napisał:

Zostaw to na cala noc wlaczone. I jeszcze jedna rzecz - sprawdz w zaawansowanych ustawieniach energii czy przypadkiem dysku nie odcina, tam jest taka opcja "turn off hard disk after" - wylacz to zupelnie. I to samo dla USB, jest "USB selective suspend", tez to wylacz. No i oczywiscie zeby sam komputer nie poszedl w stan uspienia.

Na noc raczej nie zostawię, bo jest opcja pauzy, więc skorzystam ;)

Bo - póki co - sprawa przedstawia się jak na załączonym obrazku, więc chyba dokonam zakupu wersji pro, jak tak dalej pójdzie, bo cenowo to i tak będzie co najmniej trzy razy mniej, niż zapłaciłabym fachowcom.

Dzięki! :)

Clipboard02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jkb napisał:

To wy tam taka wylegarnie talentow macie? ;) 

1. Cos z glowa maja, ale nie wiem czy to talent. :>

2. Jak dostalem liste evidence to zbladlem. W sumie moze wyslalem papiery odnosnie polowy. Wiec jakiejs trudnosci, zeby to dostac nie ma.  

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli stwierdziliście moje odwiedziny na Waszych profilach to absolutnie nie jest spowodowane moją podwyższoną  wscibskoscia. Grafika na tablecie wychodzi w takiej konfiguracji że gwiazdka w która trzeba kliknąć żeby zobaczyć ostatni nieczytany post jest tak blisko Waszych nickow że moim paluchem pogrubiałym od łopaty, kielni, wideł, siekiery*, (niepotrzebne skreslic) niechcący tykam wyżej wymienionych i zakłócam tak kazdemu potrzebny, mir domowy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andyopole napisał:

... jeśli stwierdziliście moje odwiedziny na Waszych profilach to absolutnie nie jest spowodowane moją podwyższoną  wscibskoscia. Grafika na tablecie wychodzi w takiej konfiguracji że gwiazdka w która trzeba kliknąć żeby zobaczyć ostatni nieczytany post jest tak blisko Waszych nickow że moim paluchem pogrubiałym od łopaty, kielni, wideł, siekiery*, (niepotrzebne skreslic) niechcący tykam wyżej wymienionych i zakłócam tak kazdemu potrzebny, mir domowy.

:'( a już myślałem, że chcesz być moim friendem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że na vj wielka smuta bo CSC od tygodnia nie ruszyła ŻADNEJ sprawy z K1 poza pojedynczymi RFE... W takim tempie to bede czekać jeszcze minimum miesiąc, a sa tacy co czekają jeszcze z grudnia/listopada... nie wiadomo co sie dzieje, ze stanęła im robota nagle, albo im sie system spieprzyl i naprawiają albo jakies rewolucje. Eh :( mam nadzieje tylko ze nie spłonęli bo powodz im raczej nie grozi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

...że na vj wielka smuta bo CSC od tygodnia nie ruszyła ŻADNEJ sprawy z K1 poza pojedynczymi RFE... W takim tempie to bede czekać jeszcze minimum miesiąc, a sa tacy co czekają jeszcze z grudnia/listopada... nie wiadomo co sie dzieje, ze stanęła im robota nagle, albo im sie system spieprzyl i naprawiają albo jakies rewolucje. Eh :( mam nadzieje tylko ze nie spłonęli bo powodz im raczej nie grozi...

Moich znajomych sprawa tez jest w CA. Juz myslalam, ze niedlugo przyjedzie, a tu taki news..

11 godzin temu, andyopole napisał:

... jeśli stwierdziliście moje odwiedziny na Waszych profilach to absolutnie nie jest spowodowane moją podwyższoną  wscibskoscia. Grafika na tablecie wychodzi w takiej konfiguracji że gwiazdka w która trzeba kliknąć żeby zobaczyć ostatni nieczytany post jest tak blisko Waszych nickow że moim paluchem pogrubiałym od łopaty, kielni, wideł, siekiery*, (niepotrzebne skreslic) niechcący tykam wyżej wymienionych i zakłócam tak kazdemu potrzebny, mir domowy.

No jasne ANDY. Stalkujesz nas tutaj :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...