Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

4 godziny temu, cee napisał:

Jest jeszcze kilka spraw które muszę zamknąć, dlatego chciałem teraz pojechać na kilka tygodni, wrócić i aplikować na e2. 

Jeśli odrzucili B1/B2 to pewnie za zamiar imigracyjny, z E-2 może być podobnie, w ambasadzie tez trzeba udowadniać ze sie wróci (ale jakbyś zmieniał w status w stanach to juz nie, tam dopuszczają dual intent).

Ale z drugiej strony, jak jej powiedziałeś ze jedziesz 'ogarnąć pare spraw' a firma juz istnieje - to jest to nielegalna praca. Jakbyś jechał założyć firmę to ok.

Zobacz co prawnik na to, żebyś nie musiał pare razy składać o E-2. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, to jednak ktoś wziął mopa i się zlitował..:D

Dobrze, lubię porządek przy sobocie...;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, cee napisał:

@haneczka019. Nie strasze ale wg mnie nic się nie zmieniło. Zależy na kogo trafisz. Pani konsul nie chciała rzucić okiem na dokumenty które przeniosłem,  na potwierdzenia założenia działalności gospodarczej w Stanach, umowę najmu lokalu która muszę podpisać w obecności notariusza i przede wszystkim na list od prawnika amerykańskiego z prosba itp. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziła że nie kwalifikuje się na wizę biznesowo turystyczną. 

Za to w okienkach  obok (3) na 10 osób, 9 odchodzilo bez paszportu, a ja musiałem trafić na te Panią. U niej sytuacja była odwrotna ;) . Nie wiem czy oni rano maja jakieś losowanie rano kto odrzuca i ile sztuk :D

Tak czy inaczej powodzenia i bez stresu :)

Wiem cee ;). Tak napisałam o tym "straszeniu", bo zawsze jakoś lepiej się czyta te optymistyczne historie niż pesymistyczne. Jakoś podświadomie człowiek inaczej do rozmowy podchodzi wtedy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to zagadka, w PL na netflixie pokazywał mi sie outlander, 2 sezony. W USA juz ich nie ma. Wth? No to sobie pooglądałam :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, pelasia napisał:

No to zagadka, w PL na netflixie pokazywał mi sie outlander, 2 sezony. W USA juz ich nie ma. Wth? No to sobie pooglądałam :angry:

W repertuar w USA=/=innych krajach. Polecam VPN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostalam dzisiaj rano wiadomosc ze moj kotek wczoraj zdechl, a ja w Polsce na wakacjach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26 minut temu, grape napisał:

Dostalam dzisiaj rano wiadomosc ze moj kotek wczoraj zdechl, a ja w Polsce na wakacjach...

Tak mi przykro... :( trzymaj sie... wiem co czujesz, moj piesek trafił do szpitala z parwowiroza dwa tyg temu, było z nim bardzo zle, wyszedł ze szpitala w zeszły wtorek, na szczescie jest juz lepiej ale przeżyłam to strasznie będąc w Polsce i nie moc pojechać do niego i go przytulić, odwiedzić go... to okropne jak dzieli tyle kilometrów a ty nie możesz tak naprawdę nic zrobic :( współczuje bardzo straty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz