Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, pelasia napisał:

Andy jakieś wirusy na forum roznosi. A woń ode mnie, bo jesli ja zacznę w ogródku wiecej dłubać, to nigdy nic nie przeczytam lub tv nie oglądane. A ja czasem lubie sobie w fotelu usiąść, zrobić dzbaneczek herbatki i oglądać :) 

W fotelu i przy herbatce to się w zimie siedzi. Teraz szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisałem ja, wirus, właśnie  leżący na kanapie. Zasluzylem bo wczoraj pracowałem. W piątek przejeżdżalem koło Goodwilla. Zajechalem. Wyniosłem dębowy Cafe table za $4.99. Wczoraj zdałem stary lakier do golego drewna. Dziś kupiłem lakier. Ale malowanie jutro, teraz kanapa. No, może jakiej zupy ugotuje na tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj to łazienkę wymylam, kuchnie ogarnęłam, na zewnątrz psie kupki wysprzątałam ( mam 2 duże psy, jest co sprzątać), a dzis miałam z igłami na zewnątrz zrobić porządek ale było trzeba sie do Home depot wybrac, wiec pojechałam. Teraz niestety/stety lece aby nakarmić kota kumpeli, bo wyjechala sobie wypoczywać. Ostatnio mi tak dni uciekają, ze moja doba to chyba powinna miec conajmniej 48h. A podobno z wiekiem ma byc tylko gorzej :wacko: 

 

ps. Ja pije herbatki cały rok, bez wzgledu na porę, a w fotelu najwygodniej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, andyopole napisał:

Dawaj futro mniej żarcia, kupki będą mniejsze. Co kupowalas3w HD. Bo ja jednej rzeczy nie znalazlem! Zamówiłem online, trzeba było tak od razu a nie po tym goracu się wloczyc. 

Mąż remontuje łazienkę, wiec juz takie tam wykończeniowe pierdoly trzeba było znaleść. No i kupiliśmy medicine cabnet ( nie planowalismy ale stwierdzilismy, ze dlaczego nie) i dupa o 4" za wysoka, wiec będę jechać aby oddać. Tak to jest jak sie na oko kupuje zamiast na rozum :lol: . Nastepnym razem trzymac sie listy i nie kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Ja dziś "znalazlem"w lodówce kurzęce piersi. Zawsze wszystkim mówię że nie idzie się do spozywczaka na głodnego a sam nie przestrzegam no zachciało mi się kurzęce cyckow. Dziś miałem wybór, usmażyć albo zamrozić.  Usmażyłem. A w miedzyczasie ugotowalem baniek zupy. Znów kanapa! A może qrde jakiegoś chałamuca upieke jeszcze. Się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, andyopole napisał:

No właśnie! Ja dziś "znalazlem"w lodówce kurzęce piersi. Zawsze wszystkim mówię że nie idzie się do spozywczaka na głodnego a sam nie przestrzegam, no zachciało mi się kurzęcych cyckow. Dziś miałem wybór, usmażyć albo zamrozić.  Usmażyłem. A w miedzyczasie ugotowalem baniak zupy. Znów kanapa! A może qrde jakiegoś chałamuca upieke jeszcze. Się zobaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...