Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, andyopole napisał:

Co Wy z ta ciecierzyca? Ja kiedys robilem zdrowe, vegetarianskie pierogi z ciecierzycy. Jednak jak dla mnie byly zbyt zdrowe, dodalem boczku!

A kto powiedział ze boczus jest niezdrowy? ;) u mnie stałe w menu śniadaniowym ;) uwieeeeelbiam boczus i wbrew pozorom jest fit!!

 

roelko- życzę udanej podróży :) wypoczywajcie i przybywajcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patipitts napisał:

A kto powiedział ze boczus jest niezdrowy? ;) u mnie stałe w menu śniadaniowym ;) uwieeeeelbiam boczus i wbrew pozorom jest fit!!

 

roelko- życzę udanej podróży :) wypoczywajcie i przybywajcie :) 

Idąc tą drogą, właśnie w poprzednią sobotę nawędziłem boczku, pokroilem w plasterki (po sklepowemu), zapakowałem próżniowo i zamroziłem. Pysznosci. W niedziele nagotowalem na nim grochoweczki, dzisiaj wzialem troche na lunch do roboty. Wszyscy wyciągali nosy a la Pinokio...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam! Teoretycznie będę mieszkać na amerykańskiej ziemi (czy jak tam oni postrzegają te swoje bazy) więc sie mnie jeszcze nie pozbedziecie. :) Cieszę sie na te wyjazd ale na stale to bym chyba nie mogła mieszkać w Niemczech. Nie cierpię języka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Roelka napisał:

A tam! Teoretycznie będę mieszkać na amerykańskiej ziemi (czy jak tam oni postrzegają te swoje bazy) więc sie mnie jeszcze nie pozbedziecie. :) Cieszę sie na te wyjazd ale na stale to bym chyba nie mogła mieszkać w Niemczech. Nie cierpię języka. :P

Sprechen w dechę, reszta na migi. Ta sama rodzina językowa co angielski, mnóstwo podobnych wyrazów. Ucz się nowego języka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KaeR napisał:

A ja jestem juz po drugiej stronie jeziora. Walizka została po drodze gdzieś. Dobrze, że była była prawie pusta. :-P

He he, na którym lotnisku wcielo? Idź teraz na zakupy na koszt linii lotniczych. Nowy ciuch zawsze się przyda. Tylko drogo kupuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, andyopole napisał:

He he, na którym lotnisku wcielo? Idź teraz na zakupy na koszt linii lotniczych. Nowy ciuch zawsze się przyda. Tylko drogo kupuj!

W Kopenhadze. Przesiadka była na styk. 

A to można? Walizka ma być niedługo. Wyleciala dwie godziny później. Podejrzewam, że będzie około 5-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...