Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, andyopole napisał:

Zazdroszcze I rozumiem Twoja radosc. Wprawdzie to nie jestem ich wielkim fanem ale koncert to koncert. Sam pojde gdy tylko do mnie na prowincje przyjada....

Ulubiony zespol ;) To bedzie siodmy koncert Rammstein w zyciu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, nie wiem czy te ostrzezenie dostalam za moj akcent, czy za moj dekolt albo czy za to, ze juz wygladalam jakby moj dzien byl tak zly, ze mi juz to obojetne co dostane. Moze tez widzial moja 'odznake' z pracy, a jakby nie bylo, firma w ktorej pracuje zaopatrza wiekszosc policji w poblizu w bron, wiec moze sie zlitowal nade mna biedna :D 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ilon napisał:

Hah, nie wiem czy te ostrzezenie dostalam za moj akcent, czy za moj dekolt albo czy za to, ze juz wygladalam jakby moj dzien byl tak zly, ze mi juz to obojetne co dostane. Moze tez widzial moja 'odznake' z pracy, a jakby nie bylo, firma w ktorej pracuje zaopatrza wiekszosc policji w poblizu w bron, wiec moze sie zlitowal nade mna biedna :D 

Może trochę się bał że jako pracownik firmy od pistoletów masz jakiś niewykorzystany roczny limit odstrzału cwiczebnego...

No chyba że na dekolt reagował, znaczy chłop zdrowy i na wdzięki niewiescie nieobojetny.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Może trochę się bał że jako pracownik firmy od pistoletów masz jakiś niewykorzystany roczny limit odstrzału cwiczebnego...

Hahha, moze. Ja ogolnie wygladam na bardzo niebezpieczna osobe :D:D

12 godzin temu, andyopole napisał:

No chyba że na dekolt reagował, znaczy chłop zdrowy i na wdzięki niewiescie nieobojetny.

Pan ogolnie wygladal na bardzo milego. Jak zwrocil mi dokumenty to dostalam tez broszure, cos w stylu kariery w law enforcement. Smialam sie, ze zatrzymal mnie tylko po to, zeby wreczyc ulotke zachecajaca do pracy w policji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...