Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, myszoneria napisał:

Strzechę będziesz odświeżać? ;) A tak bardziej poważnie: gratulacje, wydaj te $ mądrze!

Strzechy też muszę zrobić za dwa, trzy lata ale na to potrzebuje Christmasowy bonus, będzie kosztowało że cztery tysiące. Tyle rzeczy muszę kupić i zrobić ze strach. Wczoraj kupiłem power wash, Anglicy nazywają fajniej: jet wash. Jutro pucowanie betonow z przodu i z tyłu.  Ponieważ czeka mnie dłuuuuugi weekend to będzie kupa roboty. W poniedziałek mam wolne, jestem tylko on call, w razie czego. Wtorek też czeka mnie pracowity, odpoczywam od środy, w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 05:43, ilon napisał:

Hahha, moze. Ja ogolnie wygladam na bardzo niebezpieczna osobe :D:D

Pan ogolnie wygladal na bardzo milego. Jak zwrocil mi dokumenty to dostalam tez broszure, cos w stylu kariery w law enforcement. Smialam sie, ze zatrzymal mnie tylko po to, zeby wreczyc ulotke zachecajaca do pracy w policji :P 

No to może będzie kolejny forumowicz glina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez dom upiększamy żeby na sprzedaż wystawić. Już pewnie z pięć tysi poszło jak nie więcej... i drugie tyle pójdzie. Najwiecej kosztował nasz front/backyard... koło 3 tysi.. nie myślałam że tyle ogródek wyjdzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko wydatki się zwróciły... Znajomi moich rodziców w USA malują (sami) siding :blink:. Szczerze musiałem długo pogooglować żeby znaleźć wariatów , którzy się tego podejmują bo żeby to zrobić to nie jest to proste. Pominę tutaj jakie rzeczy wyprawiają 9ukrywaja naprawdę poważne wady) aby sprzedać dom a podobno tacy zagorzali katolicy....

Edytowane przez Łukasz90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz90 napisał:

Żeby tylko wydatki się zwróciły... Znajomi moich rodziców w USA malują (sami) siding :blink:. Szczerze musiałem długo pogooglować żeby znaleźć wariatów , którzy się tego podejmują bo żeby to zrobić to nie jest to proste. Pominę tutaj jakie rzeczy wyprawiają 9ukrywaja naprawdę poważne wady) aby sprzedać dom a podobno tacy zagorzali katolicy....

Przewaznie jak kupuje sie dom z rynku wtornego to zatrudnia sie inspektora i wtedy wszystkie wady wychodza, nawet te ukryte ;)

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...